Netflix pokazał zwiastun serialu "Tekken: Bloodline" na podstawie popularnej serii bijatyk. Wygląda świetnie

21.03.2022 11:27
Netflix pokazał zwiastun serialu "Tekken: Bloodline" na podstawie popularnej serii bijatyk. Wygląda świetnie Fot. materiały prasowe/Netflix

Co jak co, ale Netflix potrafi zrobić kawał porządnego anime na podstawie gier wideo - "Castlevania", czy "Dragon's Dogma" spotkały się z dość ciepłym przyjęciem. Teraz do tej listy może dołączyć "Tekken: Bloodline".

Tekken: Bloodline - oto zwiastun nowego serialu na podstawie gry

"Potęga jest wszystkim". Jin Kazama od dziecka uczy się tradycyjnej techniki samoobrony Kazama-Style, którą przekazuje mu pieczołowicie jego matka. Niestety, to nie pomaga mu, kiedy nieznane demoniczne siły niszczą wszystko, co mu bliskie, na zawsze zmieniając przebieg jego życia. Jin postanawia się zemścić.

Polecamy

Wściekły na siebie za bezsilność, Kazama chce zdobyć niewyobrażalną potęgę. Dla niego żadna cena nie jest teraz za wysoka. Jego poszukiwania prowadzą go w końcu do jego dziadka Heihachiego Mishimy, u którego przygotowuje się do międzynarodowego turnieju o tytuł najpotężniejszego wojownika - Króla Turnieju Żelaznej Pięści. 

Tak pokrótce można opisać fabułę nadchodzącego serialu "Tekken: Bloodline", który będzie adaptacją i poszerzeniem świata przedstawionego w grach z serii Tekken. Ta popularna bijatyka jest na rynku od kilkunastu lat, więc twórcy mają naprawdę szerokie pole do popisu. 

Polecamy

Poniżej zobaczycie zwiastun "Tekken: Bloodline":

Prawdę mówiąc, o serialu wiemy zaskakująco wiele. Netflix nie podzielił się oficjalnymi informacjami na temat twórców "Tekken: Bloodline", nie zdradził daty premiery, a także w tajemnicy trzyma nazwiska obsady. Wiemy jedynie, że produkcja ma się pojawić w serwisie już w 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.