Netflix potwierdził, że powstanie drugi sezon "Squid Game". Czy znamy jakieś szczegóły produkcji?

10.11.2021 10:32
Netflix potwierdził, że powstanie drugi sezon "Squid Game". Czy znamy jakieś szczegóły produkcji? Fot. materiały prasowe/Noh Juhan/Netflix

Powstanie drugiego sezonu potwierdził nam sam Hwang Dong-hyuk, czyli twórca i reżyser serialu, więc informacja jest całkiem rzetelna.

Squid Game - powstanie 2. sezon serialu

Hwang Dong-hyuk niedawno porozmawiał z Associated Press na temat ogromnego sukcesu "Squid Game". I stało się tak, jak przewidział/zaplanował szef Netflix, Ted Sarandos - produkcja, mimo początkowej niechęci twórcy, w końcu doczeka się 2. sezonu. 

Polecamy

Powróci w nim zapewne główny bohater Gi-hun, ale twórca nie chciał zdradzać większej ilości szczegółów, mówiąc w rozmowie z AP:

Było tyle presji, tyle oczekiwań i tyle miłości, że czuję, iż praktycznie nie mamy wyboru w sprawie drugiego sezonu. Dlatego mogę powiedzieć, że faktycznie - ten powstanie. Jest już w mojej głowie. Planuje cały proces. Ale definitywnie jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o jakichś szczegółach i tym, co się stanie.
Polecamy

456 bardzo różnych od siebie osób otrzymuje zaproszenia do udziału w tajemniczej grze. Łączy ich jedno - wszyscy mają poważne problemy finansowe. Gra, w której stawką są absurdalnie duże pieniądze, toczy się na tajnym i zamkniętym terenie i obejmuje serię "tradycyjnych" dziecięcych zabaw, w których karą za przegraną jest śmierć. Komu uda się wygrać w tę okrutną grę i jaki naprawdę jest jej cel? 

Serial był ogromnym hitem dla Netflix i zgodnie z oczekiwaniami fanów doczeka się drugiego sezonu. Niestety, na razie nie wiemy, kiedy nowe odcinki "Squid Game" zadebiutują na platformie. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.