Netflix przygotował niespodziankę dla fanów "Trzynastu powodów". O co chodzi?

02.08.2019 14:59
Foto: materiały prasowe Netflix|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Trzeci sezon "Trzynastu powodów" zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji platforma Netflix przygotowała dla fanów nie lada niespodziankę. Czego dotyczy?

Fani "Trzynastu powodów" mają powody do radości. 1 sierpnia 2019 roku w sieci pojawił się zwiastun 3. sezonu zdradzający datę premiery. W ramach promocji, Netflix przygotował dla fanów serialu niespodziankę. Czego ona dotyczy?

"Trzynaście powodów" - zostań świadkiem w sprawie morderstwa

W 3. sezonie "Trzynaście powodów", z dramatu dla nastolatków, zmieni się w mroczny młodzieżowy kryminał. Okazuje się, że jeden z bohaterów został zamordowany. Bryce Walker, członek szkolnej drużyny futbolowej i wielokrotny gwałciciel, cieszył się ogromną niesławą. W związku z tym, mordercą mógł być niemalże każdy. Miejscowa policja prowadzić będzie dochodzenie, przesłuchując licznych świadków. Dzięki pomysłowości platformy Netflix, możecie zostać jednym z nich.

Foto: kadr ze zwiastuna 3. sezonu Fot. Foto: kadr ze zwiastuna 3. sezonu "Trzynastu powodów"
Przeczytaj także

W ramach promocji 3. sezonu "Trzynastu powodów" powstała dedykowana serialowi interaktywna strona www. Po wejściu na adres whokilledbrycewalker.com zostajemy przeniesieni do komisariatu, gdzie stajemy się świadkami w sprawie. Przesłuchanie prowadzi szeryf Standall, a kamera rejestruje nasze zachowanie. Pod koniec przesłuchania uzyskujemy możliwość wskazania podejrzanego spośród kandydatów. Wytypowanie sprawcy odblokowuje specjalny plakat, stworzony na potrzeby strony. 

Foto: zrzuty ekranu strony www.whokilledbrycewalker.com Fot. Foto: zrzuty ekranu strony www.whokilledbrycewalker.com

Z uwagi na potrzebę wykorzystania kamery i mikrofonu strona dostępna jest wyłącznie na urządzeniach mobilnych. 3. sezon "Trzynastu powodów" pojawi się jeszcze tego lata. Potwierdzono również powstanie 4. serii, która będzie jednocześnie ostatnią.

Zobacz też: Zdradzono, czyje role zostaną rozbudowane w 3. sezonie "Trzynastu powodów"

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.