"Nic się nie stało": dokument TVP o pedofilii wśród polskich elit doczekał się zwiastuna

AKTUALIZACJA 30.01.2020 30.01.2020 13:50
AKTUALIZACJA 30.01.2020 30.01.2020 13:50
Foto: kadr ze zwiastuna filmu Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Nic się nie stało"/ TVP

Jacek Kurski opublikował pierwszą zapowiedź filmu dokumentalnego o pedofilii w środowisku polskich celebrytów. Czy "Nic się nie stało" powtórzy sukces "Nie mów nikomu"?

"Nic się nie stało" to kolejna polska produkcja poruszająca temat pedofilii. Po sukcesie filmu braci Sekielskich, Telewizja Polska postanowiła pociągnąć temat i zaserwować nam dokument o pedofilii wśród polskich elit i związanej z tym hipokryzji. Jacek Kurski zaprezentował właśnie pierwszy zwiastun.

"Nic się nie stało" - zwiastun dokumentu TVP o pedofilii wśród polskich elit

Zwiastun filmu "Nic się nie stało" prezentuje się następująco:

Reżyserem filmu jest Sylwester Latkowski. Produkcję skomentował następującymi słowami:

To będzie opowieść o bezsilności. W 2005 r. zrealizowałem film "Pedofile". Od tamtego czasu przyglądałem się blisko kilku sprawom. Nic się nie zmienia. Bogaci i wpływowi omijają prawo i czują się bezkarni. Zajmując się pedofilią wśród elit, tylko się obrywa.
Przeczytaj także

Jacek Kurski zapowiedział, że dokument wstrząśnie widzami i wywoła silne emocje. Czy dokument spełni oczekiwania? Tego dowiemy się w chwili premiery, której data nie jest obecnie znana.

Zobacz też: TOP 10 najlepszych dokumentów Netflixa  

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.