Phoebe Waller-Bridge odeszła z obsady "Pana i Pani Smith" z Donaldem Gloverem. Co było powodem decyzji?

07.09.2021 11:36
Phoebe Waller-Bridge odeszła z obsady "Pana i Pani Smith" z Donaldem Gloverem. Co było powodem decyzji? Fot. Invision/Invision/East News

Smutne wieści. Duet Waller-Bridge i Glover nie pojawi się na ekranach telewizorów w 2022 roku. Gwiazda i twórczyni "Fleabag" postanowiła odejść z projektu "Pan i Pani Smith", inspirowanego filmem z Angeliną Jolie i Bradem Pittem w rolach głównych.

Phoebe Waller-Bridge odeszła z serialu Pan i Pani Smith

Phoebe Waller-Bridge opuściła obsadę serialu "Pan i Pani Smith", w którym miała wystąpić w jednej z tytułowych ról naprzeciwko Donalda Glovera. Jak podaje portal Deadline, decyzja była spowodowana kreatywnymi różnicami między głównymi aktorami.

Polecamy

Amazon podobno zaczął już szukać aktorki, która zmieni Waller-Bridge w głównej roli kobiecej. Obecnie trwają również prace nad scenariuszem. Glover nadal pełni rolę głównego bohatera, a także współtwórcy serialu i producenta wykonawczego.

Szkoda, ponieważ duet Waller-Bridge i Glover pokazał już, że ma chemię w filmie "Solo: A Star Wars Story", a twórcy przyjaźnią się prywatnie. Według Deadline ich relacja prywatna nie ucierpiała z powodu opisywanych różnic kreatywnych.

Polecamy

Serial ma być rebootem komedii akcji Douga Limana o tym samym tytule. Główne role zagrali Brad Pitt i Angelina Jolie, a fabuła opowiadała o tytułowym małżeństwie, które jest znudzone swoimi życiami. Nagle okazuje się, że oboje są płatnymi zabójcami i zostali zatrudnieni do zabicia siebie nawzajem.

Warto zauważyć, że Glover i Waller-Bridge nadal są powiązani umowami z Amazonem. Dlatego możemy się spodziewać, że jeszcze kiedyś coś razem stworzą. Na razie twórcy nie skomentowali całej sytuacji. 

Wspomniany serial "Pan i Pani Smith" nadal ma zadebiutować w 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.