Pokemony doczekają się serialu aktorskiego od Netflix! Przygotuje go twórca "Lucyfera"

27.07.2021 09:49
Pokemony doczekają się serialu aktorskiego od Netflix! Przygotuje go twórca "Lucyfera" Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

Cóż za iście diabelskie połączenie! Joe Henderson, jeden z twórców popularnego "Lucyfera", przygotuje serial aktorski na bazie serii "Pokemon". O czym opowie produkcja live-action?

Pokemon - powstaje serial aktorski na bazie serii

Jak podaje portal Variety, Netflix przygotowuje aktorski serial Pokemon! Niestety, projekt jest w bardzo wczesnej fazie produkcyjnej, więc szczegóły fabuły są nieznane.

Polecamy

Portal dowiedział się jednak, że to Joe Henderson ma być scenarzystą i producentem wykonawczym nadchodzącego projektu - tak, ten sam Joe Henderson, który obecnie pracuje nad serialem "Lucyfer" (jest producentem wykonawczym oraz pełni rolę co-showrunnera). Ten doczekał się 6 sezonów, a ostatni z nich pojawi się na Netflix już we wrześniu 2021 roku.

Tak jak wspomnieliśmy, serial ma być live-action, podobnie jak film "Detektyw Pikachu" z Ryanem Reynoldsem i Justice'em Smithem w rolach głównych (zadebiutował w 2019 roku). Niestety, Netflix i Henderson nie wypowiedzieli się na temat tego projektu. 

Polecamy

Stworzenie oryginalnego serialu aktorskiego na bazie Pokemon wydaje się być całkiem naturalnym pomysłem dla Netflix. W końcu gigant streamingu jest domem dla wielu sezonów anime na podstawie serii (jak chociażby oryginalnego "Indigo League" i najnowszego "Pokemon: Journeys").

Oprócz tego zaczął wchodzić w świat aktorskich adaptacji anime - w 2017 roku zadebiutował "Death Note", a w produkcji są m.in. "Cowboy Bebop" i "One Piece".

Sukces komercyjny (a w sumie i artystyczny) filmu "Detektyw Pikachu" również mógł mieć spory wpływ na to, by zachęcić Netflix do zlecenia tego projektu. Mamy nadzieję, że informacje zostaną szybko potwierdzone, a my będziemy mogli prędko poznać szczegóły dotyczące nadchodzącego serialu aktorskiego Pokemon. 

W międzyczasie możemy natomiast czekać na finał "Lucyfera", który zadebiutuje na Netflix już 10 września 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.