Posłuchajcie najpiękniejszej wersji "Toss A Coin To Your Witcher" w historii [WIDEO]

02.06.2020 12:09
Posłuchajcie najpiękniejszej wersji "Toss A Coin To Your Witcher" w historii [WIDEO] Fot. James Minchin Netflix/Kobal/REX

Wyparliście już z głowy "Toss A Coin To Your Witcher"? W takim razie przygotujcie się na kolejne tygodnie nucenia tej piosenki - oto bowiem najładniejsza wersja przeboju z "Wiedźmina".

Chociaż 1. sezon "Wiedźmina" od Netfliksa nie był dziełem wybitnym, to zdobył ogromną popularność, stał się bohaterem wielu memów, a także dał światu przebój "Toss A Coin To Your Witcher". Joey Batey i kompozytorzy muzyki do serialu oczarowali świat swoim talentem, tworząc piękny folkowy hit, stający się niejako hymnem "Wiedźmina" od Netfliksa.

Toss A Coin To Your Witcher w pięknej wersji na pianino

Od premiery serialu minęło już prawie pół roku, ale nie przeszkodziło to jednej z kompozytorek serialu, by zaprezentować światu odświeżoną wersję "Grosza daj wiedźminowi". Tym razem Sonya Belousova postanowiła przerobić swój przebój w wersji na pianino. Pożegnajcie piękny głos serialowego Jaskra i powitajcie delikatne odgłosy instrumentu:

Przeczytaj także

Nowa wersja utworu jest również dostępna na Spotify, Apple Music i innych platformach streamingowych. My osobiście wolimy chyba wersję oryginalną, bo trudno do niej podśpiewywać, ale "remix" Belousovej jest definitywnie najpiękniejszą wersją "Grosza daj wiedźminowi". 

Jeśli chodzi zaś o samego "Wiedźmina", to w produkcji był 2. sezon programu. Niestety prace wstrzymano ze względu na pandemię koronawirusa. Premiera nowych epizodów była planowana na rok 2021, więc możemy mieć nadzieję, że twórcy tej daty dotrzymają.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.