Powstanie 4. sezon „Lucyfera”. Produkcją zajmie się Netflix

Kamil Kacperski
18.06.2018 10:37
Powstanie 4. sezon „Lucyfera”. Produkcją zajmie się Netflix Fot. materiały prasowe

Lucyfer Morningstar i jego demoniczno-policyjna świta powrócą w kolejnym sezonie serialu „Lucyfer”. Diabeł we własnej osobie tym razem będzie nawiedzał Netfliksa.

W maju 2018 roku FOX ogłosił, że nie powstaną kolejne sezony „Lucyfera”. Ta wiadomość nie spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów - w ciągu 24 godzin na Twitterze pojawiło się ponad milion tweetów opatrzonych hashtagami #SaveLucifer lub #PickUpLucifer.

Ogromny odzew widzów oraz zainteresowanie, które pojawiło się wobec serialu po ogłoszeniu anulowania „Lucyfera” spowodowały, że cała sprawa przykuła uwagę Netfliksa. Platforma przejęła prawa do serialu i dzięki temu powstanie 4. sezon produkcji. Poinformowano o tym za pośrednictwem oficjalnego fanpage'a „Lucyfera” na Facebooku:

Lucifer - powstanie 4. sezon

Ta wiadomość ucieszyła nie tylko fanów serialu, ale również samych twórców oraz aktorów, którzy po raz kolejny będą brali udział w produkcji „Lucyfera”. Na Twitterze szybko pojawiły się reakcje Toma Ellisa, który wciela się w postać tytułową oraz Joe Hendersona, czyli twórcy serialu.

UDAŁO NAM SIĘ! Ogromne dziękuję dla wszystkich, którzy okazali swoje wsparcie i miłość wobec „Lucyfera”. Jestem tak szczęśliwy, że zaraz chyba eksploduję.

Henderson podzielił się z kolei dwoma tweetami - jeden z nich to GIF pochodzący z jednego z odcinków „Gry o Tron”, który pokazuje zmartwychwstającego Jona Snowa. Dopiero po udostępnieniu półnagiego Kita Haringtona, twórca postanowił zabrać głos:

Dziękuję, dziękuję, dziękuję wszystkim fanom „Lucyfera”. To wy nas przywróciliście dożycia. WY tego dokonaliście. Więc uspokójcie się, złapcie oddech, obłóżcie lodem te hashtagujące palce... i przygotujcie się na więcej diabelskiej zabawy.

Premiera 4. sezonu Lucyfera

Niestety, na razie jest za wcześnie by mówić o dacie premiery nowych odcinków. Kolejne sezony „Lucyfera” debiutowały w okolicach września lub października, ale ten okres nie wchodzi raczej w rachubę w przypadku 4. sezonu produkcji. Bardziej prawdopodobny wydaje się być marzec lub kwiecień 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.