Powstanie 4. sezon "Twin Peaks"? David Lynch skomentował doniesienia

21.04.2020 13:04
Foto: Suzanne Tenner / Showtime / Everett Collection/ EastNews|undefined Fot. Suzanne Tenner / Showtime / Everett Collection/ EastNews

Pogłoski o powstaniu kolejnego sezonu "Twin Peaks" krążą po sieci od jakiegoś czasu. Ile jest w nich prawdy? David Lynch skomentował sprawę.

Gdy po ćwierćwieczu oczekiwania fani "Miasteczka Twin Peaks" otrzymali kontynuację swojego ulubionego serialu, podzielili się zasadniczo na dwa obozy. Jedni wychwalali 3. sezon, okrzykując go najlepszym z dotychczasowych. Inni byli znacznie mniej entuzjastyczni twierdząc, że powrót serialu ich zawiódł. Niezależnie jednak od tego, każdy z wypiekami na twarzy wyczekuje informacji o ewentualnym sezonie 4. Co na to David Lynch?

Powstanie 4. sezon "Twin Peaks"? David Lynch skomentował doniesienia

Pogłoski jakoby David Lynch szykował dla nas 4. sezon "Twin Peaks" krążą w mediach od dłuższego czasu. W jednym z ostatnich wywiadów reżyser poruszył tę kwestię. Jego odpowiedź była nieco... enigmatyczna. Wpierw zaznaczył, że pogłoski nie są niczym innym, jak tylko pogłoskami.

Krążą pogłoski na ten temat, ale mogę was zapewnić, że nic się w tej kwestii obecnie nie dzieje.

Następnie dodał jednak:

Nawet gdyby te pogłoski były prawdziwe, to nic się obecnie nie dzieje.
Przeczytaj także

Powyższe wypowiedzi są niejednoznaczne z jednego konkretnego powodu - w trakcie wywiadu David Lynch niejednokrotnie podkreślał, że z powodu koronawirusa wszystkie jego projekty zostały wstrzymane i nic się w związku z nimi nie dzieje. Co więcej, reżyser przyznał, że stanowczo woli pracować nad produkcjami telewizyjnymi, bo - jego zdaniem - "prawdziwe kino umarło". Wygląda zatem na to, że mimo zaprzeczenia ze strony twórcy, nie powinniśmy jeszcze porzucać nadziei na kolejną wizytę w miasteczku Twin Peaks. 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.