Powstanie "Król Tygrysów 2". Netflix oficjalnie zapowiedział kontynuację szalonego dokumentu

24.09.2021 13:09
Powstanie "Król Tygrysów 2". Netflix oficjalnie zapowiedział kontynuację szalonego dokumentu Fot. materiały prasowe/Netflix

"Król Tygrysów 2" zmierza na Netflix. Firma oficjalnie potwierdziła powrót perypetii Joe Exotica, a premiera nowych odcinków szalonego serialu dokumentalnego ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Król Tygrys powraca. Jeszcze w tym roku zobaczymy 2. sezon dokumentu

Wygląda na to, że Netflix jest ogromnym fanem programów dokumentalnych, a Joe Exotic będzie jedną z twarzy tego gatunku. Reżyserowie oryginału Eric Goode i Rebecca Chaiklin powrócili do perypetii tytułowego "Króla Tygrysów" i mieli na tyle dużo materiału, że Netflix zamówił drugi sezon. Ten jest już prawie gotowy i platforma poinformowała pod koniec września 2021 roku, że nowe odcinki serialu zobaczymy jeszcze w tym roku.

Polecamy

Trudno się dziwić, że Netflix chce kontynuować serial dokumentalny - ten okazał się być jednym z największych hitów 2020 roku. Owszem, ogromny wpływ na to miała pandemia i fakt, że wiele ludzi zostało w domu, ale nie można ujmować "Królowi Tygrysów" tego, że była to też przy okazji szalenie interesująca historia. Jej pokłosie zobaczymy już w przeciągu kilku miesięcy.

Wiemy, że Exotic jest obecnie w więzieniu. Wielokrotne próby uzyskania ułaskawienia ze strony byłego prezydenta Donalda Trumpa okazały się nieskuteczne, ale teraz wiemy, że Exotic nie mógł narzekać na nudę. Pierwsze zdjęcie zapowiadające nam "Króla Tygrysów 2" przedstawia nam bowiem byłego właściciela zoo w więzieniu, podczas rozmowy z twórcami:

Polecamy

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Carole Baskin nie zamierza pojawić się w 2. sezonie "Króla Tygrysów". Kobieta wyjaśniła w rozmowie z Radio Times, że jej zdaniem udział w tej produkcji nie jest wart zamieszania, a także czuła się oszukana przez twórców, którzy jej zdaniem zmienili "poważny temat w absolutny cyrk". 

Tak jak wspomnieliśmy, "Król Tygrysów 2" zadebiutuje jeszcze w 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.