Powstanie spin-off "The Suicide Squad" w postaci serialu z Johnem Ceną w roli głównej

24.09.2020 10:40
Powstanie spin-off "The Suicide Squad" w postaci serialu z Johnem Ceną w roli głównej Fot. Joseph Martinez/PictureLux/agestock/East News

DC ma się dobrze - przynajmniej tak sugerują nowe informacje od Variety, które ogłosiło powstanie kolejnego serialu należącego do kinowego świata Detective Comics. Twórcą produkcji będzie James Gunn.

HBO Max zamówiło serial "Peacemaker", czyli spin-off nadchodzącego filmu "The Suicide Squad" w reżyserii Jamesa Gunna. Reżyser i scenarzysta zajmie się również produkcją na małe ekrany - napisze scenariusz, a także nakręci kilka odcinków (w tym między innymi epizod pilotażowy). Główną rolę zagra natomiast John Cena. 

Powstaje serialowy spin-off The Suicide Squad

Platforma streamingowa zamówiła już 8 odcinków produkcji, która jest opisywana jako "przygodowa komedia akcji". Fabuła serialu jest oczywiście utrzymana w tajemnicy, ale ma eksplorować kulisy powstania Peacemakera, człowieka, który wierzy w pokój za wszelką cenę, niezależnie od ilości ofiar. Produkcja serialu ma się rozpocząć na początku 2021 roku, jeszcze przed powrotem Gunna na łono Marvela, dla którego ma zrealizować "Strażników Galaktyki 3".

Przeczytaj także

Jak w oficjalnym oświadczeniu zapowiedział James Gunn:

"Peacemaker" jest możliwością na zanurzenie się w problemy dzisiejszego świata z perspektywy superbohatera/superzłoczyńcy/największego dupka w historii. Jestem bardzo podekscytowany rozszerzeniem świata z "The Suicide Squad" i pokazanie tego bohatera niezależnie od filmu. No i oczywiście praca z moimi przyjaciółmi w Warner Bros. jest wisienką na torcie.

Podobnie zresztą na wieści zareagował John Cena:

Powiedziałem to już wcześniej, ale praca z Jamesem Gunnem przy "The Suicide Squad" była niezwykłą okazją i wiem, że wyszedł nam fantastyczny film. Jestem niezwykle podekscytowany, że możemy znów pracować razem przy "Peacemakerze". Nie możemy się doczekać, aż fani go zobaczą.

Niestety, data premiery "Peacemakera" pozostaje tajemnicą. Najwcześniej możemy się go spodziewać pod koniec 2021 roku.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.