"Rick i Morty" - twórcy udostępnili za darmo pierwszy odcinek 5. sezonu!

21.06.2021 12:50
"Rick i Morty" - twórcy udostępnili za darmo pierwszy odcinek 5. sezonu! Fot. materiały prasowe/Adult Swim

W sieci chwilę po telewizyjnej premierze pojawił się 1. odcinek 5. sezonu "Ricka i Morty'ego". Twórcy po prostu udostępnili go za darmo na swoim YouTubie.

Rick i Morty - zobaczcie nowy odcinek za darmo na YouTubie!

Adult Swim bardzo lubi swoich fanów, dlatego często prezentuje pro-konsumenckie zachowanie, udostępniając wiele interesujących rzeczy za darmo. Tym razem przebili samych siebie - zaledwie kilka godzin po premierze odcinka "Mort Dinner", czyli debiutanckiego epizodu 5. sezonu "Ricka i Morty'ego", stacja postanowiła udostępnić materiał całkowicie za friko na swoim YouTubie.

Polecamy

Debiutancki epizod 5. sezonu przedstawia nam nemesis Ricka o imieniu Mr. Nimbus (bardzo aktywna seksualnie kopia Namora z Marvela). Morty pierwszy raz zbiera się natomiast na odwagę i postanawia powiedzieć Jessice, że bardzo ją lubi i chciałby się z nią spotykać. Podczas, gdy nastolatek próbuje podbić serce swojej koleżanki ze szkoły, Rick i Mr. Nimbus mają poważną kolację. 

Oczywiście w międzyczasie Morty przypadkiem staje się największym wrogiem świata inspirowanego "Opowieściami z Narnii", popadając w konflikt trwający dosłownie całe generacje. W sprawę zostaje zamieszana Jessica i wszystko zaczyna się komplikować.

Polecamy

Nie będziemy zdradzali szczegółów, ale trzeba przyznać, że odcinek jest sam w sobie niezły i warto poświęcić mu 20-kilka minut swojego życia:

Kolejne epizody "Ricka i Morty'ego" będą debiutowały w Polsce w poniedziałki na HBO GO. Najbliższy zobaczymy już 28 czerwca 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.