Rick i Morty wracają w 6. sezonie popularnego serialu. Znamy datę premiery w Polsce

28.07.2022 10:38
Rick i Morty wracają w 6. sezonie popularnego serialu. Znamy datę premiery w Polsce Fot. materiały prasowe/HBO Max

Szalenie popularny serial "Rick i Morty" wraca z szóstym sezonem. Premiera nowych odcinków zaplanowana została w Polsce równolegle ze światowym debiutem serii.

Rick i Morty powracają z 6. sezonem. Znamy datę premiery

Przedstawiciele Adult Swim ogłosili dzisiaj datę światowej premiery najnowszego sezonu serialu "Rick i Morty". Już 5 września 2022 roku polscy fani będą mogli cieszyć się nowymi przygodami szalonego dziadka i jego nieśmiałego wnuka.

Polecamy

Jak powiedział Michael Ouweleen, prezes Adult Swim i Cartoon Network:

Trudno przecenić wpływ serialu "Rick i Morty". Jest on czymś więcej niż tylko hitem; to produkcja, która stała się prawdziwym międzynarodowym fenomenem. Przygotowując się do premiery najnowszego sezonu, który mamy nadzieję także stanie się kultowy,  zaprosimy fanów - w bardzo nietypowy sposób - do udziału w zabawie. Miejcie więc oczy otwarte.

"Rick i Morty" był najpopularniejszym serialem komediowym we wszystkich telewizjach kablowych w 2017, 2019 i 2021 roku w USA. Od momentu startu HBO Max jest jednym z najchętniej oglądanych seriali na platformie zarówno w USA, jak i na świecie. Globalnie w telewizji linearnej, cyfrowej i w serwisach streamingowych obejrzano go ponad 10 miliardów razy.

"Rick i Morty" to wyróżniony dwoma nagrodami Emmy animowany serial komediowy Adult Swim. Jego głównymi bohaterami są genialny, lecz socjopatyczny naukowiec, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie. W każdym 30-minutowym odcinku śledzimy przygody, jakie Rick Sanchez, mieszkający ze swoją córką Beth i jej rodziną, przeżywa podczas międzygalaktycznych eskapad, w których towarzyszą mu córka, zięć Jerry, wnuczka Summer i wnuk Morty.

Polecamy

W szóstym sezonie naszych bohaterów zastajemy tam, gdzie widzieliśmy ich po raz ostatni - są w kiepskiej formie i wygląda na to, że szczęście się od nich odwróciło. Czy uda im się stanąć na nogi, by wyruszyć na spotkanie kolejnych przygód? A może pogrążą ich piętrzące się problemy? Kto wie... Tarapaty! Rodzina! Intrygi! Stado dinozaurów! Jeszcze większe tarapaty!

Światowa premiera szóstego sezonu serialu Adult Swim Rick i Morty odbędzie się 4 września wieczorem w USA, a w Europie 5 września nad ranem. Tego dnia pierwszy odcinek produkcji dodany zostanie do serwisu HBO Max także w Polsce. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.