Samuel L. Jackson zagra w serialu Disney+ o Nicku Furym. Co wiemy o produkcji?

28.09.2020 09:57
Samuel L. Jackson zagra w serialu Disney+ o Nicku Furym. Co wiemy o produkcji? Fot. JAY MAIDMENT/Everett Collection/East News

Wygląda na to, że Marvel powiększy swoje uniwersum w sposób raczej... niespodziewany. W produkcji ma być bowiem serial o Nicku Furym z Samuelem L. Jacksonem w roli głównej.

Jak podaje portal Variety (dość wiarygodny portal) powołując się na swoje źródła, Samuel L. Jackson ma powrócić do roli Nicka Fury'ego w nowym serialu opowiadającym o przygodach byłego szefa S.H.I.E.L.D. 

Sam Jackson wraca do Marvela w solowym serialu?

Na razie zbyt wielu szczegółów dotyczących serialu nie znamy. Według Variety, Jackson ma zagrać główną rolę, a scenarzystą i producentem wykonawczym będzie Kyle Bradstreet (pracował m.in. nad "Mr. Robotem"). Podobnie jak w przypadku innych seriali Marvela na Disney+, produkcją zajmie się Marvel Studios. 

Przeczytaj także

Jackson wcielał się w Nicka Fury'ego wielokrotnie - zaczynając od sceny po napisach końcowych w "Iron Manie", kończąc na... ostatnim do tej pory filmie "Spider-Man: Daleko od domu". Wygląda na to, że jego wakacje dobiegły końca, a szef S.H.I.E.L.D. znów będzie miał ręce pełne roboty.

Wygląda na to, że Marvel ma kolejny wysokobudżetowy serial w ofercie. Jeszcze w tym roku ma się pojawić pierwszy z nich, czyli "WandaVision". W 2021 roku na ekranach telewizorów/laptopów/tabletow/telefonów ma się pojawić "Falcon i Zimowy Żołnierz" oraz "Loki".

W produkcji są również "She-Hulk", "Hawkeye", "Moon Knight" oraz "Ms. Marvel". Jeśli myśleliście, że to koniec MCU, to byliście w głębokim błędzie.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.