"Sandman" od Netflix z pierwszym zwiastunem. Zapowiada się kawał porządnej produkcji

27.09.2021 10:47
"Sandman" od Netflix z pierwszym zwiastunem. Zapowiada się kawał porządnej produkcji Fot. materiały prasowe/Netflix

Nareszcie. W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź serialu "Sandman" na podstawie arcydobrej serii powieści graficznych przygotowanych w latach 90. przez Neila Gaimana. Zobaczcie krótki zwiastun produkcji.

Sandman - oto pierwszy zwiastun serialu

"Śmiertelnicy wezwali i uwięzili Władcę Snów. Ten wprawdzie wydostaje się na wolność, ale odkrywa, że to tylko początek jego kłopotów" - takimi słowami pierwszy sezon "Sandmana" zapowiada Netflix. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun produkcji na bazie popularnej serii Neila Gaimana. Ten przedstawia nam wydarzenia z początków komiksów, kiedy Sen zostaje uwięziony przez ludzi.

Polecamy

Zobaczcie materiał wideo poniżej:

Zdjęcia do serialu ruszyły w październiku 2020 roku w Wielkiej Brytanii. Aktualnie data premiery wyczekiwanej przez fanów komiksu serii nie jest jeszcze znana, jednak Netflix zapewnia, że nadejdzie ona "wkrótce".

Polecamy

Obecnie wiemy, że Tom Sturridge zagra Morfeusza/Sen, Gwendolyn Christie jest Lucyferem, Sanjeev Bhaskar i Asim Chaudhry grają Kaina i Abela, Charles Dance zagra Rodericka Burgessa, Vivienne Acheampong to Lucienne, a Boyd Holbrook jest Koryntianinem.

W pozostałych rolach pojawią się: Kirby Howell-Baptiste (Śmierć, siostra Snu), Mason Alexander Park (Pożądanie), Donna Preston (Rozpacz), Jenna Coleman (Johanna Constantine, egzorcystka i prapraprababcia Johna Constantine'a), Niamh Walsh (młoda Ethel Cripps), Joely Richardson (Ethel Cripps, kobieta o tysiącu tożsamości), David Thewlis (szalony John Dee, syn Ethel) oraz Patton Oswalt (Matthew, pomocnik Snu, kruk).

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.