Sebastian Stan jako Bucky Barnes na pierwszych zdjęciach z planu "Falcona i Zimowego Żołnierza"

15.11.2019 12:16
Foto: kadr z filmu Fot. kadr z filmu "Avengers: Endgame"/ Marvel Studios

Sieć obiegła pierwsza porcja zdjęć z planu "Falcona i Zimowego Żołnierza". Widzimy na nich Sebastiana Stana w roli nieco odmienionego Bucky'ego.

"Falcon i Zimowy Żołnierz" to pierwszy aktorski serial Marvela, który powstaje na rzecz platformy streamingowej Disney +. Poznamy w nim dalsze losy tytułowych bohaterów. Aktorzy kilka dni temu weszli na plan, a do sieci trafiły pierwsze zdjęcia.

"Falcon i Zimowy Żołnierz" - Sebastian Stan na pierwszych zdjęciach z planu

Akcja "Falcona i Zimowego Żołnierza" rozgrywać się będzie po wydarzeniach z "Avengers: Endgame". Przyjdzie nam zobaczyć rozwój przyjaźni pomiędzy Samem Wilsonem i Bucky'm Barnesem, których do tej pory łączyła nieco burzliwa relacja. Obaj panowie nie tylko będą zmuszeni odnaleźć się w nowej rzeczywistości bez swego najlepszego przyjaciela Steve'a Rogersa, ale również stawić czoła nowemu zagrożeniu.

Przeczytaj także

Obaj bohaterowie przejdą również wizualną metamorfozę. Falcon otrzyma nowy strój, nawiązujący do faktu, iż przejął on tarczę Kapitana Ameryki. Bucky powróci z kolei do swojego wyglądu z czasów II Wojny Światowej, czego efekt widać na pierwszych zdjęciach z planu.

Przeczytaj także

W rolach głównych wystąpią Sebastian Stan i Anthony Mackie. Czeka nas również powrót Daniela Brühla jako złowieszczego Helmuta Zemo, oraz Emily VanCamp w roli Sharon Carter. Nową twarzą będzie z kolei Wyatt Russell, którego poznamy jako Johna Walkera o pseudonimie U.S. Agent - rządowego zastępcę Kapitana Ameryki.

Przeczytaj także

"Falcon i Zimowy Żołnierz" zadebiutuje jesienią 2020 roku na platformie Disney +. Zgodnie z zapewnieniami aktorów, produkcja ma być nieco szalona i odmienna od tego, co do tej pory widzieliśmy w uniwersum Marvela. Czekają nas również spore pokłady humoru, co - znając Stana i Mackie'ego - dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem.

Zobacz też: Twórcy "Avengers: Endgame" zrealizują serial o wojnie pomiędzy Marvelem i DC

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.