Netflix zaprezentował zwiastun nowego serialu od twórców "Domu z papieru". Oto "Sky Rojo"

03.03.2021 10:16
Netflix zaprezentował zwiastun nowego serialu od twórców "Domu z papieru". Oto "Sky Rojo" Fot. materiały prasowe/Netflix/TAMARA ARRANZ

Wszystko zaczyna się na czerwonej skórzanej sofie... A przynajmniej tak czytamy w zapowiedzi nowego serialu "Sky Rojo" od Netflix i twórców "Domu z papieru".

Sky Rojo - zobaczcie zwiastun nowego serialu od twórców Domu z papieru [WIDEO]

"To jest mój klub. Spędzamy noce na czerwonej skórzanej sofie, starając się wyglądać wystarczająco cudownie, by jacyś podli faceci chcieli się z nami kochać" - tak główna bohaterka serialu Coral (Verónica Sánchez) opisuje Club Las Novias, dom publiczny, z którego ucieka wraz z Wendy (Lali Espósito) i Giną (Yany Prado).

Polecamy

Razem wyruszają w podróż w poszukiwaniu wolności, ścigane przez Moisésa (Miguel Ángel Silvestre) i Christiana (Enric Auquer), wynajętych ludzi Romea (Asier Etxeandia), alfonsa i właściciela klubu. Poniżej możecie zobaczyć ekscytującą zapowiedź tego wyścigu o życie:

Polecamy

Trzy kobiety rozpoczynają desperacki wyścig, w którym będą musiały stawić czoła wszelkim niebezpieczeństwom, a ich jedynym celem stanie się przetrwanie i odzyskanie wolności. Wszystko jest możliwe, gdy przyszłość to nic innego jak próba przeżycia następnych pięciu minut.

Istnieje tylko jedna możliwość, żeby ta rzeczywistość ich nie zmiażdżyła - bohaterki muszą wykazać się determinacją, przezornością i poczuciem humoru. 

Czarny humor,  potężna dawka akcji i czysta adrenalina - taką obietnicę składają wobec widzów twórcy "Sky Rojo", nowego serialu od autorów "Domu z papieru", który będzie miał swoją światową premierę 19 marca tylko na Netflix. Dowiedzieliśmy się również, że "Sky Rojo" będzie miał dwa sezony, z których pierwszy będzie się składał z ośmiu 25-minutowych odcinków.

Jego twórcy, Álex Pina i Esther Martínez Lobato nazwali go "latynoską miazgą". Cóż, zwiastun nie obiecuje nic innego, niż właśnie to. Premiera już 19 marca na Netflix. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.