Sado-maso, broń i szalone tempo akcji, czyli nowy serial twórców "Domu z papieru" [TEASER]

Natalia Hluzow
19.01.2021 15:57
sky rojo Fot. materiały prasowe Netflix

Podczas gdy fani "Domu z papieru" w niecierpliwości oczekują 5. sezonu produkcji, Netflix prezentuje zupełnie nowy serial Áleksa Piny i Esther Martínez Lobato, który zapowiadany jest jako "latynoska miazga".

"Sky Rojo" to nowy serial Netflix stworzony przez utalentowany duet w składzie Álex Pina i Esther Martínez Lobato, który odpowiada za uwielbianą na całym świecie hiszpańską serię "Dom z papieru". Ich nowa produkcja ma być przepełnioną akcją, czarnym humorem i czystą adrenaliną mieszanką gatunków. Zobaczcie zwiastun serialu, który sami twórcy okrzyknęli "latynoską miazgą".

Polecamy

"Sky Rojo": zwiastun nowego serialu twórców "Domu z papieru"

W serialu "Sky Rojo" będziemy śledzić losy trzech prostytutek, które postanowiły uciec z klubu nocnego w poszukiwaniu wolności. W pogoń za nimi rusza ich alfons Romeo, wspierany przez ludzi od "mokrej roboty". Bohaterki rzucają się w wir szalonej, chaotycznej i dzikiej podróży, w trakcie której będą musiały stawić czoło licznym niebezpieczeństwom, mając świadomość, że każda minuta może być ich ostatnią.

Polecamy

Twórcy o serialu "Sky Rojo"

Álex Pina i Esther Martínez Lobato podkreślają, że zależało im, by każdy odcinek był jak szalona jazda rollercoasterem - dynamiczna i ekscytująca od pierwszej do ostatniej minuty:

Chcieliśmy, aby Sky Rojo cechowało się szaloną akcją przez całe 25-minut każdego odcinka, tak aby podkreślić dynamiczną naturę fabuły: nieustannej ucieczki i wyścigu o przetrwanie. Zwykle dopiero w trzecim akcie filmu czy odcinka serialu następuje kumulacja całej energii i prawdziwy wybuch wszystkich konfliktów, które są napędem historii. My postanowiliśmy sprawić, że akcja serialu będzie miała taki szalony bieg przez cały sezon.
Zobacz także

"Sky Rojo" - kiedy premiera?

Netflix zdaje się mocno wierzyć w nowy projekt twórców "Domu z papieru", gdyż od razu zapowiedział dwa sezony produkcji. Każdy z nich będzie składał się z ośmiu 25-minutowych odcinków. Niestety, w obsadzie nie zobaczymy żadnych gwiazd "La casa de papel". W głównych rolach wystąpią natomiast Verónica Sánchez, Lali Espósito, Yany Prado, Asier Etxeandia, Miguel Ángel Silvestre i Enric Auquer.

Zdjęcia realizowano w Madrycie i na Teneryfie. "Sky Rojo" trafi na Netflix 19 marca 2021 roku.

Polecamy
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.