Solowe przygody Hana Solo doczekają się kontynuacji. Disney+ zapowiada nowy serial w świecie "Star Wars"

28.07.2020 09:23
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie|undefined Fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Dobre wieści dla fanów filmu "Han Solo: Gwiezdne wojny – historie". Produkcja prawdopodobnie doczeka się kontynuacji w postaci nowego serialu na platformie Disney+.

Jeśli myśleliście, że IX epizod "Star Wars" oznaczał koniec serii, a klapa finansowa filmu "Han Solo: Gwiezdne wojny – historie" przyczyni się do porzucenia pomysłu, byliście w błędzie. To dopiero początek świetlanej przyszłości, którą zapewnią "Gwiezdnym Wojnom" nie tylko nadchodzące trylogie kinowe, ale również nowe seriale Disney+. Jednym z nich prawdopodobnie będą solowe przygody Hana Solo

Han Solo - Disney+ stworzy serial o kultowym bohaterze

Początkowo "Han Solo: Gwiezdne wojny – historie" miał być pierwszą częścią trylogii o historii młodego kosmicznego awanturnika. Film jednak nie spodobał się widzom. Powodów było wiele. Twórcy jednak się nie poddają i za jakiś czas Alden Ehrenreich ponownie założy czarną kamizelkę i dobędzie blastera. 

Przeczytaj także

Jak podaje portal Star Wars Unity, Disney+ ma w planach serial o młodości Hana Solo. Na razie jest to niepotwierdzona informacja, ale biorąc pod uwagę, że Ehrenreich tydzień wcześniej zapowiedział, że nie skończył jeszcze z serią, istnieje bardzo duża szansa, że doniesienia niebawem się potwierdzą. Aktor zapytany o przyszłość serii stwierdził, że istnieje możliwość, iż powróci do kultowej postaci, ale niekoniecznie w filmie. Poza tym pojawiły się również informacje, że Donald Glover ma ponownie wcielić się w młodego Lando Calrissiana w swoim własnym serialu na Disney+.

Przeczytaj także

Produkcja wpisałby się również w konwencję innego długo wyczekiwanego tytułu - serialu o losach Obi-Wana Kenobiego dziejącym się po wydarzeniach z trylogii prequeli. Ta produkcja została już oficjalnie potwierdzona i wiadomo, że w tytułowego bohatera ponownie wcieli się Ewan McGregor. To nie jedyny serial ze świata "Star Wars" w ofercie Disney+. Już niedługo zadebiutuje drugi sezon "The Mandalorian". Poza tym trwają prace nad prequelem spin-offu "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie".

Przeczytaj także

Wygląda na to, że "Gwiezdne Wojny" na stałe zagoszczą na małym ekranie. Jednocześnie trwają prace nad dwiema nowymi trylogiami "Star Wars". Jedną zajmie się Taikia Waititi, który zaczął już pracę nad scenariuszem. Drugą ma stworzyć Rian Johnson.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Kto strzelił pierwszy? Znów próbowano poprawić scenę z Greedo i Hanem Solo. Teraz wygląda jeszcze gorzej

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.