"Gwiezdne wojny: Wojny klonów" - w sieci pojawił się nowy klip z finałowego sezonu serialu

20.02.2020 11:01
Obi-Wan Kenobi|undefined Fot. Everett Collection/East News

Twórcy "Wojen klonów" przedstawili nowy klip z pierwszego odcinka finałowego sezonu animowanego serialu "Star Wars". Przedstawia nam nową grupę klonów, która nazywa się "The Bad Batch".

Tak zresztą będzie się nazywał pierwszy odcinek długo wyczekiwanego 7. sezonu "Wojen klonów", które po latach nieobecności powracają z nowymi epizodami. Program będzie debiutował na Disney+, a kolejne odsłony finału będą dostępne co tydzień. Pierwszy z nich opowie o wspomnianej grupie "Bad Batch", która tak naprawdę jest składem klonów z "pozytywnymi defektami". Oznacza to, że są po prostu silniejsi lub sprytniejsi od zwykłych żołdaków.

Nowy klip z finałowego sezonu Wojen klonów

Widzimy, że ich mutacje wpłynęły nie tylko na ich cechy fizyczne, ale również psychiczne, a każdy (mimo, że jest klonem) jest od siebie znacząco różny. Bad Batch będzie współpracowało z kapitanem Reksem (jego generałem jest sam Anakin Skywalker), a ich misja polega na dostaniu się na tereny wroga i odkrycie, co stoi za niedawnymi zwycięstwami Armii Droidów. 

Przedsmak tej przygody możecie zobaczyć w oficjalnym klipie z 7. sezonu "Gwiezdnych wojen: Wojen klonów":

Przeczytaj także

Niestety, data premiery serialu w Polsce nadal pozostaje tajemnicą - wszystko dlatego, że Disney wciąż nie chce zdradzić, kiedy ich platforma streamingowa zadebiutuje w naszym kraju. Amerykańska premiera 7. sezonu "Wojen klonów" odbędzie się natomiast już 21 lutego 2020 roku. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.