"Stranger Things" z halloweenową niespodzianką! Czego dotyczy projekt i kiedy się ukaże?

24.07.2020 16:42
Foto: materiały prasowe Netflix|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Tęsknicie za "Stranger Things"? Jeśli tak, to mamy świetne wieści! Twórcy przygotowali niespodziankę dla fanów serialu.

Fani "Stranger Things" muszą wykazać się nie lada cierpliwością. Od premiery poprzedniego sezonu minął już z górą rok, a na kontynuację przyjdzie nam jeszcze poczekać. Twórcy przygotowali jednak niespodziankę, która osłodzi nam czas oczekiwania.

"Stranger Things" z halloweenową niespodzianką

Serial braci Duffer nieodzownie kojarzy się z Halloween. Nic zresztą dziwnego - walka z potworami i specyficzny klimat rodem z kinów grozy lat 80. doskonale wprawiają w nastrój Święta Duchów. Wydawnictwo Dark Horse Comics rozumie to doskonale, dlatego z okazji tegorocznego Halloween czeka nas epizodyczny powrót do Hawkins.

Przeczytaj także

21 października 2020 roku ukaże się komiks "Stranger Things Halloween Special One-Shot" autorstwa Michaela Morecii. Za stronę wizualną zeszytu odpowiadają Todor Hristov, Chris O'Halloran oraz Nate Piekos. Akcja rozgrywać się będzie, oczywiście, podczas obchodów Halloween. Dzieciaki z Hawkins będą zbierać cukierki, a przy okazji stawią czoła Pożeraczowi Dzieci - jednej z największych tajemnic miasteczka.

Prace na planie 4. sezonu "Stranger Things" mają zostać wznowione 17 września 2020 roku. Obecnie nie podano przewidywanej daty premiery, mówi się jednak, że będzie to przełom 2020 i 2021 roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.