Szef Marvela jako Thanos w zabawnej parodii "Avengers: Infinity War". Zobacz fragment nowego odcinka "The Simpsons"

28.02.2020 11:59
The Simpsons|undefined Fot. materiały prasowe/Fox

W najnowszym odcinku "The Simspons" gościnnie wystąpił Kevin Feige - szef Marvel Studios. Wcielił się w złoczyńcę ipnspirownego Thanosem - przeciwnikiem Avengers.

Zwieńczenie "Infinity Saga" było wielkim wydarzeniem popkulturowym. Nic więc dziwnego, że jedna z produkcji Marvel Studios doczekała się zabawnego komentarza ze strony jednego z najpopularniejszych seriali animowanych na świecie - "The Simpsons". W najnowszym odcinku gościnnie pojawił się szef kinowego uniwersum MarvelaKevin Feige

"The Simpsons" - Kevin Feige jako Thanos

Co ciekawe człowiek odpowiedzialny za ogromny sukces filmów superbohaterskich został obsadzony w roli złoczyńcy wyraźnie inspirowanego Thanosem - ostatecznym wrogiem Avengers w trwającej ponad 10 lat historii prezentowanej w kolejnych produkcjach Marvela. Twórcy "The Simpsons" postanowili zaprezentować fragment odcinka "Bart the Bad Guy", w którym zadebiutuje Chinnos.

W krótkim fragmencie widzimy, jak niebieskoskóry kosmita z łatwością pokonuje dziwacznych superbohaterów. Odziany w złotą zbroję złoczyńca cieszy się, że udało mu się dostać pełny dostęp do aplikacji Doomsday, która pomoże mu zrestartować świat, tworząc z niego raj na ziemi. Takie wydarzenia rozgrywają się w filmie, który oglądają mieszkańcy Springfield. Feige użyczył głosu złowieszczemu Chinnosowi. 

Przeczytaj także

Odcinek skupia się na Barcie, który poznaje fabułę nadchodzącego hitu o superbohaterach na miesiąc przed jego premierą. Syn Homera postanawia wykorzystać ten fakt i terroryzować pragnących pozostać w niewiedzy fanów herosów w rajtuzach. Do akcji wkracza para producentów filmu i próbuje odwieść Barta od nikczemnego planu. W filmowców wcielili się reżyserzy "Avengers: Infinity War" i "Avengers: Endgame" - bracia Anthony i Joe Russo. 

Przeczytaj także

"The Simpsons": "Bart the Bad Guy" - kiedy premiera?

Fani serialu uważają, że odcinek jest satyrycznym komentarzem związanym z przejęciem przez Disneya studia Fox i podległych mu spółek, w tym telewizję Fox, która produkuje i emituje "The Simpsons". Nadchodzący odcinek zadebiutuje w niedzielę 1 marca 2020 roku. Na razie nie znamy daty premiery w Polsce.

Przeczytaj także

Zobacz też: 666. odcinek "The Simpson" sparodiuje "Stranger Things" 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.