"The Mandalorian" po raz pierwszy pojawił się na liście najczęściej streamowanych seriali

01.12.2020 10:12
"The Mandalorian" po raz pierwszy pojawił się na liście najczęściej streamowanych seriali Fot. Lucasfilm Limited / The Hollywood Archive / Hollywood Archive/Ph

"The Mandalorian" pojawił się wysoko w Top 10 najczęściej oglądanych seriali listopada. Produkcja jest pierwszą produkcją Disney+, która zagościła w zestawieniu prowadzonym przez firmę Nielsen.

The Mandalorian na liście najpopularniejszych seriali października 2020 roku

"The Mandalorian" oficjalnie stał się pierwszym serialem Disney+, który pojawił się na niedawno uruchomionym zestawieniu Nielsena, które odnosi się do najchętniej streamowanych seriali danego tygodnia. 

Polecamy

Serial aktorski osadzony w świecie Star Wars zadebiutował na 3. miejscu najpopularniejszych produkcji, zajmując miejsce na podium za "Gambitem Królowej" i "The Office" od Netfliksa. Według statystyk Nielsena, serial (8 pierwszych odcinków + premierowy epizod 2. sezonu) oglądano przez ponad miliard minut w trakcie ostatniego tygodnia października 2020 roku.

Strzelamy, że produkcja pozostanie na szczytach popularności przynajmniej przez kilka następnych tygodni ze względu na pojawianie się kolejnych odcinków.

Polecamy

Wysoką pozycję na liście popularnych produkcji miał też inny debiut, a mianowicie komedia romantyczna "Randki od święta". Film Netfliksa obejrzano przez 654 miliony minut. Warto zauważyć, że "Gambit królowej" kompletnie zdominował zestawienie, generując prawie dwukrotną "oglądalność" w porównaniu do przygód Mando. Chyba nawet gigant streamingu nie spodziewał się tak ogromnej popularności swojego serialu. 

Polecamy

Tak prezentuje się pełna lista 10 najpopularniejszych produkcji ostatniego tygodnia października (bardzo dziwne opóźnienie ze strony Nielsena, ale rozumiemy, że liczenie minut jest bardzo trudnym zadaniem):

  1. Gambit królowej (Netflix) (7 odcinków) – 1850 mln minut 
  2. The Office (Netflix) (192 odcinki) – 1046 mln minut 
  3. The Mandalorian (Disney Plus) (9 odcinków) – 1032 mln minut
  4. Schitt’s Creek (Netflix) (80 odcinków) – 963 mln minut
  5. Randki od święta (Netflix) (1 episode) – 654  mln minut
  6. Grey’s Anatomy (Netflix) (361 odcinków) – 624 mln minut
  7. Criminal Minds (Netflix) (277 odcinków) – 620 mln minut
  8. NCIS (Netflix) (353 odcinki) – 552 mln minut
  9. The Haunting of Bly Manor (Netflix) (9 odcinków) – 535 mln minut
  10. Great British Baking Show (Netflix) (63 odcinki) – 530 mln minut
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.