"The Office PL" i "Kruk" doczekają się nowych sezonów jeszcze w 2022 roku

24.03.2022 09:42
"The Office PL" i "Kruk" doczekają się nowych sezonów jeszcze w 2022 roku Fot. materiały prasowe/Łukasz Bąk/CANAL+

Po sukcesie pierwszego sezonu polskiej wersji światowego hitu, opartego na brytyjskim formacie BBC, już wiosną rozpoczną się zdjęcia do drugiej serii "The Office PL". Podobny los czeka "Kruka".

The Office PL i Kruk doczekają się kolejnych sezonów

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu stacji, za scenariusz "The Office PL" ponownie będą odpowiadać Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, a za reżyserię Maciej Bochniak. Producentem kreatywnym serialu jest Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jake Vision DGA Studio.

Polecamy

Nowe odcinki ponownie opowiedzą nam losy pracowników Kropliczanki oraz ich dwójki co-prezesów, Patrycji (Vanessa Aleksander) i Michała (Piotr Polak). Po udanej obronie firmy i sukcesie Patrycji, stawka w drugim sezonie będzie jeszcze wyższa. Michał i Patrycja zmierzą się w pojedynku o stanowisko w zarządzie spółki, do której należy Kropliczanka.

Bohaterom prześcigającym się w innowacyjnych, biznesowych rozwiązaniach będą towarzyszyć nowi, świeżo zrekrutowani pracownicy Kropliczanki. Jak o pisaniu drugiego sezonu opowiada Łukasz Sychowicz:

Kiedy pisaliśmy pierwszy sezon nie wiedzieliśmy jak serial zostanie przyjęty, w końcu mierzyliśmy się z legendą. Teraz, kiedy wiemy, że reakcje były bardzo dobre, możemy pozwolić sobie na jeszcze więcej. W końcu, kto nie ryzykuje, ten nie pije Kropliczanki.
Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, nowego sezonu doczeka się również "Kruk". Tutaj jednak stacja nie zdradza zbyt dużo szczegółów - Jakub Korolczuk powróci jako główny scenarzysta, a Maciej Pieprzyca ponownie będzie reżyserem. Canal+ potwierdził również, że zdjęcia ponownie zostaną zrealizowane m.in. na Podlasiu, a w roli głównej powróci Michał Żurawski. 

Oba seriale powrócą z nowymi odcinkami jeszcze w 2022 roku na platformie CANAL+ online. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.