Twórcy "The Office" przygotują serial o kosmicznym wojsku. Steve Carell w roli głównej w produkcji "Space Force"

Kamil Kacperski
17.01.2019 12:37
Twórcy "The Office" przygotują serial o kosmicznym wojsku. Steve Carell w roli głównej w produkcji "Space Force" Fot. kadr z serialu

Netflix poinformował 16 stycznia 2019 roku, że powstaje serial "Space Force", którzy przedstawi kosmiczny oddział amerykańskiego wojska. Zobaczcie zapowiedź projektu ze Stevem Carellem w roli głównej.

W czerwcu 2018 roku prezydent USA Donald Trump zapowiedział na jednej z konferencji prasowych, iż powołuje do życia nową jednostkę amerykańskiej armii. Nazwał ją "Space Force", a jej głównym zadaniem ma być "obrona satelitów", a także wykonywanie "innych działań kosmicznych". Zarówno opinia publiczna, jak i społeczeństwo zareagowała na wiadomość w sposób najlepiej określany zwrotem "WTF?!". 

Jednak zapowiedź Trumpa spodobała się tak bardzo twórcom serialu "The Office", że postanowili wprowadzić ją w życie w swoim nadchodzącym projekcie, który będzie nosił tytuł... "Space Force". O nowym serialu poinformował sam Netflix. Dowiedzieliśmy się również, że w głównej roli pojawi się Steve Carell, którego widzowie pokochali po roli Michaela Scotta we wspomnianym "The Office". Zobaczcie zapowiedź "Space Force":

Space Force, czyli serial o kosmicznej marynarce wojennej

Carell pełni rolę współtwórcy - jego partnerem jest szef produkcji "The Office", Greg Daniels. Produkcja ma się skupić na "ludziach, którzy muszą ogarnąć Space Force" i będzie przypominała nieco to, co widzieliśmy wcześniej w poprzednim projekcie artystów. "Space Force" również skupi się na zwykłych pracownikach, ich perypetiach i dziwnych sytuacjach, które zdarzają się codziennie w ich miejscu pracy. Twórcy będą mieli właściwie wolną rękę, jeśli chodzi o projekt, ponieważ według niektórych statystyk i informacji od insiderów, "The Office" cieszy się na Netfliksie w USA większą popularnością, niż niektóre produkcje oryginalne platformy. W związku z tym, platforma wierzy, że "kontynuacja" serialu, która będzie osadzona w kosmosie będzie hitem. 

Niestety, na razie nie wiemy, kto będzie towarzyszył Carellowi w "ogarnianiu Space Force", ani też, kiedy serial pojawi się na Netfliksie. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.