Ujawniono, jak będą brzmieć tytuły odcinków 2. sezonu „Luke'a Cage'a”

Sergiusz Kurczuk
11.06.2018 14:53
Luke Cage i Misty Knight|undefined Fot. kadr z serialu Luke Cage 2

2. sezon serialu „Luke Cage” zbliża się wielkimi krokami. Jak będą brzmieć tytuły kolejnych odcinków? 

„Luke Cage” to jeden z 6 seriali Netfliksa, których akcja rozgrywa się w MCU. Chociaż przygody niezniszczalnego obrońcy Harlemu mają mało wspólnego z ostatnimi wydarzeniami filmów Marvel Studios, na kolejne przygody herosa czekają fani na całym świecie. Już pod koniec czerwca 2. sezon serialu „Luke Cage” trafi na serwis Netflix. Czasu do premiery jest coraz mniej, więc shworunner serii postanowił ujawnić tytuły kolejnych odcinków produkcji. 

„Luke Cage” sezon 2 - tytuły odcinków serialu

1. sezon serialu był gratką nie tylko dla miłośników komiksów Marvela, ale również wszystkich fanów rapu, szczególnie ze Wschodniego Wybrzeża. Wiele tytułów odcinków pierwszych przygód serialowego Cage'a odnosiło się do tytułów utworów hip-hopowej grupy Gangstarr. Tym razem nazwy kolejnych epizodów również nawiązują do muzyki hip-hopowej, a konkretnie duetu Pete Rock and CL Smooth. Tytuły wyjawił shworunner serialu Cheo Hodari Coker. Zamieścił je na swoim Twitterze.

Na razie nie wiadomo zbyt dużo na temat fabuły 2. sezonu, ale tytuły kawałków/odcinków mogą naprowadzić fanów na pewien trop. Cage będzie kontynuował vendettę skierowaną przeciwko Black Mariah, ale na jego drodze stanie również kilku nowych przeciwników, między innymi Bushmaster. Największe emocje wśród fanów budzi zapewne tytuł „They Reminisce Over You”, który odnosi się do utworu Pete Rock and CL Smooth o przyjaciołach z dzieciństwa, którzy odeszli.

Całkiem możliwe, że w finalu serialu, pożegnamy się z jedną z postaci. Nie wykluczone, że chodzi o Claire Temple, graną przez Rosario Dawson. Aktorka niedawno ogłosiła, że odchodzi z seriali Marvela. 

„Luke Cage” sezon 2.  - kiedy premiera?

To nie koniec nowości. Na oficjalnym Twitterze serialu zaprezentowano, jak będzie wyglądać bioniczna ręka Misty Knight.

Policjantka straciła ramię w 1. sezonie i chociaż w jednym z klipów z serialu udowodniła, że potrafi radzić sobie bez ręki, w kontynuacji przygód Luke'a Cage'a będzie jeszcze większym utrapieniem dla złoczyńców. 

2. sezon serialu „Luke Cage” trafi na Netflix już 22 czerwca 2018 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.