W sieci pojawił się zwiastun 3. sezonu "The Mandalorian". Na premierę jeszcze poczekamy

12.09.2022 11:14
W sieci pojawił się zwiastun 3. sezonu "The Mandalorian". Na premierę jeszcze poczekamy Fot. materiały prasowe/Disney+

Nareszcie! Podczas weekendu Disney pokazał światu sporo zwiastunów i zapowiedzi swoich nowych produkcji - wśród nich pojawił się oficjalny materiał z 3. sezonu "The Mandalorian".

Mandalorian - zobaczcie zwiastun 3. sezonu

3. sezon "Mandaloriana" zapowiada się bardzo ciekawie. Wiemy, że Moff Gideon został zatrzymany, a Mando może mieć na pieńku z "prawowitą" władczyni Mandalore'a, Bo-Katan Kryze. Showrunner i scenarzysta Jon Favreau stwierdził niedawno, że 3. sezon może przypominać bardziej 1. odsłonę i pokaże nam Mando wykonującego swoją pracę łowcy nagród.

Polecamy

Jeśli wierzyć pierwszemu zwiastunowi nowych odcinków serialu, to zwłaszcza konflikt między Bo Katan i Dinem Djarinem będzie ważnym wątkiem kolejnych epizodów "The Mandalorian". Mando i Baby Yoda odwiedzą nawet stolicę imperium Mandalorianów, więc sprawa będzie poważna. Oprócz tego, po raz kolejny słyszymy, jak łowca nagród jest nazywany "tatą Grogu", więc jest słodziutko:

Polecamy

Poprzednie odcinki "The Mandalorian" debiutowały w listopadzie. Teraz wiemy, że jednak się to zmieni - w zwiastunie dowiadujemy się bowiem, że nowe odcinki zadebiutują na Disney+ dopiero w 2023 roku.

W głównych rolach "The Mandalorian" mają powrócić Pedro Pascal, Carl Weathers i Giancarlo Esposito, a także Katie Sackhoff, która pojawi się ponownie jako Bo-Katan Kryze. Według Deadline w nowych odcinkach pojawi się również Temuera Morrison/Boba Fett. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.