"WandaVision": na planie serialu doszło do obrzydliwej sytuacji. Teraz by nie przeszła

12.11.2020 13:43
Avengers: Infinity War - Paul Bettany (Vision), Elizabeth Olsen (Scarlet Witch) - kadr z filmu|undefined Fot. Everett Collection/East News

Elizabeth Olsen i Paul Bettany grają tytułowych bohaterów nadchodzącego serialu "WandaVision". Gwiazdy Marvela zdradziły obrzydliwy sekret z planu zdjęciowego.

Fani Marvela na całym świecie czekają niecierpliwie na pierwsze seriale z kinowego uniwersum, które zadebiutują na platformie Disney+. Jednym z nich jest "WandaVision". Gwiazdy tego tytułu postanowiły zdradzić paskudny sekret z planu zdjęciowego.

"WandaVision" - Elizabeth Olsen i Paul Bettany o pracy na planie

W alternatywnej rzeczywistości, w której nie nastąpiła pandemia koronawirusa nie tylko bylibyśmy dawno po premierach "Black Widow" i "Eternals", ale również mielibyśmy za sobą pierwsze odcinki zapowiedzianych jakiś czas temu seriali dziejących się w MCU. Niestety premiery tegorocznych hitów zostały przełożone na późniejszy termin.

Przeczytaj także

Jedyną produkcją Marvel Studios, którą zobaczymy w 2020 roku będzie serial "WandaVision". W związku ze zbliżającą się premierą produkcji opowiadającej o parze członków Avengers - Visionie i Scarlet Witch, wcielający się w nich Paul Bettany i Elizabeth Olsen rozmawiali o pracy na planie z Entertainment Weekly.

Przeczytaj także

Okazuje się, że podczas kręcenia jednej ze scen doszło do pewnej niesmacznej sytuacji. Chodzi o fragment, w którym tytułowi bohaterowie się namiętnie całują. Niestety jeden z partnerów miał dość obfity katar, który dał o sobie znać podczas pocałunku. Nie wiadomo jednak czy chodzi o Bettany'ego, czy Olsen. Aktorzy zwalają bowiem winę na siebie nawzajem.

Bettany: Zaraz opowie wam bzdury o tym, czyj to był smark. Znam prawdę i ludzie nie powinni dać się zwieść jej historii.Olsen: Kiedy ma ten makijaż, do końca nie czuje wyciekające płyny, w przeciwieństwie do mnie. Powiedziałam: "Nawet nie wiesz, że smarkasz! Ale ja wiem! Nie czujesz, że coś ci cieknie po twarzy, bo jest pokryta farbą.

Tak czy inaczej, jedno z dwójki aktorów posmakowało wydzieliny z nosa drugiego. Na szczęście od czasów "Avengers: Age of Ultron" Olsen i Bettany się dobrze przyjaźnią, więc najwidoczniej wypadek na planie "WandaVision" został sprowadzony do śmiesznej anegdotki.

Przeczytaj także

Scena pocałunku była kręcona jeszcze przed przed pandemią koronawirusa, więc na szczęście nie było ryzyka zarażenia się COVID-19. W obecnych realiach tego typu fragment nie miałby racji bytu, ponieważ filmowców też obowiązują restrykcje sanitarne. Niestety koronawirus przerwał zdjęcia do "WandaVison" przez co serial zaliczył opóźnienie.

Przeczytaj także

"WandaVision" - kiedy premiera serialu Marvela?

Produkcja ma trafić na Disney+ w grudniu 2020 roku. Nadal jednak nie zdradzono konkretnej daty premiery. Trudno więc powiedzieć kiedy dokładnie zobaczymy solowe perypetie Scarlet Witch i Visiona. Oprócz Bettany'ego i Olsen w serialu wystąpili Randall Park, Kat Dennings, Teyonah Parris, Kathryn Hahn. "WandaVision" ma być serialem ściśle powiązanym z nadchodzącym sequelem "Docktora Strange'a".

Przeczytaj także

 

Zobacz też: "WandaVision": zdjęcia z planu serialu potwierdzają, że zobaczymy następców organizacji S.H.I.E.L.D.

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.