"WandaVision": zdjęcia z planu serialu potwierdzają, że zobaczymy następców organizacji S.H.I.E.L.D.

17.12.2019 13:12
Spider-Man: Far From Home|undefined Fot. kadr z filmu Spider-Man: Far From Home

Najnowsze zdjęcia z planu serialu "WandaVision" potwierdziły podejrzenia fanów Marvela. W produkcji zadebiutuje tajna organizacja S.W.O.R.D. z Monicą Rambeau w jej szeregach.

Chociaż organizacja S.H.I.E.L.D. została skompromitowana, tajne służby nadal działają w MCU. Okazuje się, że w serialu "WandaVision" zobaczymy kosmiczny odpowiednik grupy o nazwie S.W.O.R.D., którego istnienie zasugerowano w jednej ze scen po napisach filmu "Spider-Man: Far From Home". To nie jedyna cecha wspólna tytułu o Carol Danvers z nadchodzącą produkcją Disney+.

"WandaVision" - S.W.O.R.D. na zdjęciach z planu serialu

Portal JustJared opublikował kilka fotografii, pochodzących z trwających zdjęć do serialu "WandaVision". Pojawia się na nie je nie tylko Elizabeth Olsen, która ponownie zagra Wandę Maximoff, tym razem posługującą się pseudonimem Scarlet Witch, ale również Teyonah Parris wcielającą się w dorosłą Monicę Rambeau. Bohaterka zadebiutowała w "Kapitan Marvel" jako dziewczynka, którą zagrała Akira Akbar.

Monica chciał być jak jej ciocia Carol, na co Nick Fury odpowiedział, że musi jeszcze poczekać. Czy to możliwe, że po latach były szef S.H.I.E.L.D. zaangażował dorosłą Rambeau do kolejnej organizacji? Zdjęcia z planu zdają się potwierdzać te domysły. Widzimy logo S.W.O.R.D. oraz uzbrojonego mężczyznę z nazwą agencji na kamizelce kuloodpornej. Odznaka, którą nosi Monica, również ma insygnia nowego organu szpiegowskiego.

Przeczytaj także

W komiksach S.W.O.R.D. była siostrzaną agencją S.H.I.E.L.D., zajmującą się kosmicznymi zagrożeniami. Czy w filmowym uniwersum będzie podobnie? Przekonamy się za jakiś czas. Na fotkach z planu pojawia się również Kathryn Hahn, która wcieli się we wścibską sąsiadkę Wandy i Visiona o imieniu Agnes. Zaprezentowano też, jak będzie wyglądał dom tytułowej pary.

Przeczytaj także

"WandaVision" - kiedy premiera?

Oprócz Olsen, Hahn i Parris w obsadzie potwierdzono obecność Kat Dennings, Paula Bettany'ego oraz Randalla Parka. Fabuła jest na razie nieznana. Za reżyserię serialu odpowie Matt Shakman. Premiera na platformie streamingowej Disney+ ma się odbyć wiosną 2021 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "The Falcon and The Winter Soldier" i "WandaVision" na pierwszych plakatach. Szykują się zmiany!

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.