"WandaVision": polski zwiastun pierwszego serialu MCU od Disney+ trafił do sieci!

02.11.2020 14:36
Wanda i Vision|undefined Fot. . Marvel/Walt Disney Studios Motion Pictures/Everett Collection/EAST NEWS

Zwiastun serialu "WandaVision" z polskim dubbingiem pojawił się właśnie w sieci. Czy oznacza to, że Disney+ już niebawem trafi do polskich domów? I jak brzmi pierwszy serial MCU od Disney+ w polskiej wersji językowej?

Fani Marvela i Star Wars z niecierpliwością czekają na start platformy Disney+ w Polsce, by móc oglądać swoich ukochanych bohaterów w nowych serialach. Zwiastun serialu "WandaVision" z polskim dubbingiem ponownie rozbudził nadzieje na szybkie uruchomienie serwisu Disneya w naszym kraju. Nie cieszmy się jednak na zapas. Póki co możemy cieszyć się jedynie polskim zwiastunem "WandaVision". Choć być może słowo "cieszyć" nie do końca oddaje emocje towarzyszące słuchaniu polskiego dubbingu w produkcjach Marvela.

Przeczytaj także

 

"WandaVision" - zwiastun z polskim dubbingiem

"WandaVision" to pierwszy z całej kolekcji seriali MCU zapowiadanych przez platformę Disney+. Oficjalny, mocno pokręcony zwiastun produkcji o Scarlet Witch i Visionie trafił do sieci już we wrześniu 2020. Teraz możemy zobaczyć jego polską wersję z dubbingiem:

Niestety, zapowiedź ta nie pochodzi oficjalnej polskiej dystrybucji, lecz z holenderskiego Disney+. 

"WandaVision" - kiedy premiera serialu?

Liczne produkcyjne i dystrybucyjne problemy spowodowane pandemią koronawirusa sprawiły, że "WandaVision" jest jedyną produkcją MCU, która zadebiutuje na ekranach w tym roku. Wcześniej na 2020 rok planowano także premiery kinowe "Black Widow" i "Eternals", a także debiut "The Falcon and the Winter Soldier" na Disney+, jednak wszystkie zostały przesunięte na rok 2021. Dokładna data premiery "Wanda Vision", podobnie jak fabuła serialu, nie jest jeszcze znana. Fani podejrzewają, że serial trafi na Disney+ w piątek poprzedzający Święto Dziękczynienia, a więc 27 listopada 2020.

Przeczytaj także

Kiedy polscy fani MCU będą mogli legalnie zobaczyć go na ekranach swoich telewizorów? To pytanie wciąż pozostaje bez odpowiedzi. Oficjalnie wiadomo jedynie, że Disney+ ma pojawić się w Polsce w 2021 roku. Przedstawiciele Disney Polska nie podali jednak dokładnej daty uruchomienia platformy w naszym kraju.

Zobacz też: Myślicie, że obejrzeliście filmy Marvela w dobrej kolejności? No to się mylicie! Disney+ zmienił chronologię uniwersum

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.