Zielony Wojownik powraca w zwiastunie odcinka „Power Rangers” z okazji 25-lecia serialu

Sergiusz Kurczuk
13.08.2018 16:36
Zielony Wojownik powraca w zwiastunie odcinka „Power Rangers” z okazji 25-lecia serialu Fot. kadr z serialu Power Rangers

Jason David Frank znowu przywdzieje zielony kostium i stoczy walkę u boku innych wojowników z siłami zagrażającymi Ziemi. Jak zapowiada się specjalny odcinek „Power Rangers: Super Ninja Steel” z okazji 25-lecia serialu?

„Power Rangers” to serial, który oglądała większa część dzieciaków wychowujących się w latach 90. XX wieku. Trudno w to uwierzyć, ale od premiery 1. odcinka minie niedługo 25 lat. Z tej okazji powstał specjalny epizod, w którym powrócą nie tylko ogromne potwory z innego wymiaru, wielkie roboty i kolorowo ubrani wojownicy, ale również prawdziwa legenda produkcji. Jason David Frank ponowie wcieli się w Tommy'ego Oliviera, czyli słynnego Zielonego Wojownika. W sieci pojawiła się zapowiedź tego wydarzenia. 

„Power Rangers: Super Ninja Steel” - odcinek specjalny na 25-lecie serialu

Krótki zwiastun utrzymany w stylistyce pierwszych sezonów „Power Rangers”, ukazuje nowe zagrożenia, z którymi przyjdzie się zmierzyć Wojownikom. Widzimy też powrót Zielonego Wojownika, który jako jedyny z obsady pamięta początki serialu i wystąpił w kolejnych, mniej popularnych odsłonach serii. Również w najnowszej znanej jako „Power Rangers: Super Ninja Steel”.

Portal That Hashtag Show zdradził informacje na temat specjalnego odcinka. Powrót Jasona Davida Franka został zatytułowany Dimensions in Danger” i skupi się na zupełnie nowym przeciwniku. Lord Drayvon zagrozi nie tylko Ziemi, ale całemu multiversum. W odcinku zobaczymy więc kopie Rangersów z różnych wymiarów, które zostaną wystawione do walki z bohaterami serialu. Jeden z Wojowników wyruszy do innych, wymiarów, by sprowadzić pomoc. W ten sposób powróci oryginalny Zielony Wojownik. Odcinek zostanie wyemitowany 28 sierpnia 2018 roku w rocznicę 25-lecia premiery pierwszego amerykańskiego serialu o wojownikach w kolorowych kostiumach.

W 2017 roku Hollywood probowało wykorzystać modę na lata 90. i stworzyć pełnometrażowy film o Power Rangers. Przedsięwzięcie nie odniosło sukcesu, ale niedawno pojawiły się informacje, że firma Hasbro, która wykupiła prawa do Rangersów, stworzy sequel produkcji. Na razie nie podano szczegółów dotyczących zbliżającej się 2. części „Power Rangers”. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.