Znamy szczegóły 3. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina". Kiedy premiera nowych odcinków?

07.08.2019 13:09
Foto: materiały prasowe Netflix|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Twórca serialu "Chilling Adventures of Sabrina" podzielił się kilkoma szczegółami związanymi z najnowszym sezonem. Kiedy ukażą się nowe odcinki?

"Chilling Adventures of Sabrina" to najnowsza wersja przygód słynnej nastoletniej czarownicy. Wiemy, że powstaną 4. sezony serialu, a finał poprzedniej serii dał nam przedsmak tego, co może się wydarzyć w nadchodzących odcinkach. Teraz te przypuszczenia potwierdził twórca serialu. Gdzie tym razem zabierze nas Sabrina? I, co równie ważne, kiedy?

"Chilling Adventures of Sabrina" 3. sezon - fabuła

W poprzednim sezonie "Chilling Adventures of Sabrina" obserwowaliśmy jak Sabrina, po rozstaniu z Harveyem, zbliża się do Nicka. Między młodymi narodziło się uczucie, jednak czy oznacza to definitywny koniec relacji bohaterki z jej długoletnim chłopakiem? Głos w tej sprawie zabrał twórca serialu, Roberto Aguirre-Sacasa.

Osobiście uwielbiam ich obu. Uwielbiam Gavina [Nick] i Rossa [Harvey]. Myślę, że prawdopodobnie kibicuję obu parom. Mam słabość do Harveya, bo jest długoletnim chłopakiem Sabriny w komiksach, ale nie mogę zaprzeczyć, że Sabrina i Nick bardzo do siebie pasują. Więc tak, jest nadzieja dla fanów Sabriny i Harveya, ale uczucie między Sabriną i Nickiem jest niezaprzeczalne.
Foto: kadr z serialu Fot. Foto: kadr z serialu "Chilling Adventrues of Sabrina"

W finałowym odcinku 2. sezonu Nick postanowił poświęcić się w imię większego dobra, lądując tym samym w Piekle. W ostatniej scenie sezonu Sabrina obwieszcza swym przyjaciołom, że zamierza udać się tam i uratować ukochanego. Czy oznacza to zatem, że w 3. sezonie "Chilling Adventures of Sabrina" zobaczymy Piekło?

Myślę, że możemy zdradzić, że owszem - zejdziemy do Piekła. Zmierzamy prosto do Piekła. To będzie wspaniała zabawa. Niebezpieczna, ale wciąż zabawa.
Przeczytaj także

"Chilling Adventures of Sabrina" 3. sezon - premiera

Wielu fanów wyczekuje informacji o premierze 3. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina". Niestety, Roberto Aguirre-Sacasa nie był w stanie podać choćby przybliżonej daty. Ile zatem poczekamy na najnowsze odcinki "Sabriny"?

Właściwie to nie wiem. Nie sądzę żebyśmy zdążyli na Halloween. Naprawdę nie mam pojęcia.

Wiadomo, że ekipa pracuje aktualnie nad scenariuszem 8. odcinka, a jednocześnie ruszyły zdjęcia do 6. epizodu.

Foto: materiały prasowe Netflix Fot. Foto: materiały prasowe Netflix

Zobacz też: Pełny soundtrack "Chilling Adverntures of Sabrina"

"Chilling Adventures of Sabrina" w crossoverze z "Riverdale"

Roberto Aguirre-Sacasa jest również showrunnerem innego popularnego serialu dla nastolatek. Mowa o "Riverdale", do którego nawiązania znalazły się w "Sabrinie". Gwiazda "Riverdale" zasmuciła fanów obu produkcji obwieszczając, że nie będą one dzielić jednego uniwersum. Okazuje się jednak, że Roberto Aguirre-Sacasa ma nieco inne zdanie na ten temat.

Jestem jak najbardziej otwarty i mam wrażenie, że cały czas powracamy do tego tematu. Bardzo chciałbym żeby do tego doszło.

Choć "Chilling Adventures of Sabrina" jest serialem z gatunku fantasy, crossover z "Riverdale" wydaje się jak najbardziej uzasadniony. Biorąc zwłaszcza pod uwagę drogę, jaką w ostatnim czasie obrała druga produkcja.

Zobacz też: Sabrina Spellman miała być czarnym charakterem w "Riverdale"

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.