Zobaczcie pierwszą oficjalną scenę walki z "Wiedźmina" [WIDEO]

04.12.2019 12:41
Foto: kadr z wideo|undefined Fot. kadr z wideo

W sieci pojawiła się pierwsza scena walki z netfliksowego "Wiedźmina". Jak prezentuje się starcie Geralta i Jeża ze strażnikami z Cintry?

Od premiery "Wiedźmina" dzieli nas już kilkanaście dni. Z tej okazji odtwórca głównej roli zawitał w programie Jimmy Kimmel Live, gdzie opowiedział o pracy na planie i przygotowaniach do roli Geralta. Przy okazji zaprezentowano klip z serialu, w którym widzimy pierwszą scenę walki z udziałem tytułowego bohatera.

"Wiedźmin" - zobaczcie pierwszą oficjalną scenę walki

Jimmy Kimmel poruszył wiele tematów w rozmowie z Cavillem. Nawiązał do jego najpopularniejszej dotąd roli, czyli Supermana, oraz faktu, że Brytyjczyk praktycznie nie korzysta z pomocy kaskaderów. Następnie rozmowa zeszła na temat nadchodzącego "Wiedźmina", gdzie Henry wciela się w głównego bohatera - Geralta z Rivii. Aktor opowiedział o swoim uwielbieniu do gier oraz okolicznościach, w jakich otrzymał angaż do produkcji. Przy okazji zaprezentowano również scenę z serialu. Widzimy w niej Geralta i Jeża walczących ze strażnikami z Cintry (start od 6:22).

Przeczytaj także

Szczęśliwcy, którzy mieli już okazję zobaczyć pierwsze odcinki "Wiedźmina" zapewniają, że sekwencje walk w serialu Netfliksa biją na głowę to, co zaprezentowała nam "Gra o tron". Ile jest prawdy w tych pochwałach? Przekonamy się już 20 grudnia, gdy pierwszy sezon serialu zawita w bibliotece platformy.

Przeczytaj także

Jimmy Kimmel nawiązał również do licznych porównań obu seriali. Obrócił jednak sytuację w żart skupiając się na podobieństwie fryzur Geralta i Daenerys Targaryen.

Foto: kadr z wideo Fot. Foto: kadr z wideo

Henry Cavill pociągnął żart dalej przyznając, że również zauważył to podobieństwo i usiłował wykorzystać je na planie serialu.

Wzorowałem się na niej. Kazałem ludziom na planie mówić do mnie Khaleesi lub Emilia. W innym przypadku nie reagowałem. Mogła być też Matka Smoków.

Zobacz też: "Wiedźmin" - Henry Cavill o Geralcie: "on jest połączeniem Supermana i Batmana"

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.