Nadchodzi nowy "Bajer z Bel-Air". Zobaczcie zwiastun dramatycznej, współczesnej wersji serialu

11.01.2022 12:10
Nadchodzi nowy "Bajer z Bel-Air". Zobaczcie zwiastun dramatycznej, współczesnej wersji serialu Fot. BackGrid UK/East News

Kultowy sit-com z lat 90. doczeka się nowej, dramatycznej wersji osadzonej w obecnych czasach. Tym razem opowieść ma być nieco bardziej poważna i skupi się na problemach społecznych współczesnej Ameryki.

Nowa wersja Bajera z Bel-Air doczekała się zwiastuna

Jakiś czas temu informowaliśmy was, że "Bel-Air" znalazł swojego Willa. Zagra go wychowany w Filadelfii (podobnie jak Will Smith) Jabari Banks, dla którego produkcja będzie debiutem telewizyjnym. Młodzieniec wcieli się w bohatera granego w latach 90. przez Willa Smitha, a nowa produkcja od serwisu Peacock ma być nieco poważniejszym rebootem kultowego "Bajera z Bel-Air". 

Polecamy

Serial bazuje na fanowskim filmie Morgana Coopera, który przenosi zdarzenia z oryginału do "mrocznych" czasów współczesnych. Godzinne odcinki zostaną wyprodukowane przez należącą do Willa i Jady Smithów firmy Westbrook Studios oraz Universal Television. Oto zwiastun nowego serialu:

Nowy serial opiera się na tym samym pomyśle, co oryginał: życie Willa zostanie wywrócone do góry nogami, kiedy nastolatek trafi z zimnych ulic Zachodniej Filadelfii do gorących pałaców w Bel-Air. Tutaj jednak podobieństwa się kończą, ponieważ twórcy chcą w pełni rozwinąć emocjonalne problemy, konflikty i uprzedzenia, które mogą wynikać z tak ogromnej zmiany otoczenia.

Twórcy obiecują jednak, że chcą zawrzeć dużo odniesień do oryginalnego serialu, zachowując cechy charakterystyczne głównych postaci. 

Polecamy

W serialu główne role zagrają również: Cassandra Freeman jako Vivian Banks; Olly Sholotan jako Carlton Banks; Coco Jones w roli Hilary Banks; Akira Akbar jako Ashley Banks. Jimmy Akingbola zagra ulubieńca publiczności Geoffreya; Jordan L. Jones wcieli się w legendarnego DJ-a "Jazzy" Jeffa, a Simone Joy Jones zagra Lisę. 

Serial "Bel-Air" zadebiutuje w serwisie streamingowym Peacock już 13 lutego 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.