Zwiastun 3. sezonu "Trzynastu powodów" zdradził datę premiery. Kiedy nowe odcinki?

01.08.2019 16:59
Foto: kadr ze zwiastuna 3. sezonu Fot. kadr ze zwiastuna 3. sezonu "Trzynastu powodów"

W sieci pojawił się zwiastun 3. sezonu "Trzynastu powodów". Kiedy premiera kolejnej serii? Co czeka bohaterów w nowych odcinkach?

Jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa powraca. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nowego sezonu "Trzynastu powodów". O czym opowie 3. seria? Kiedy nowe odcinki pojawią się na platformie?

"Trzynaście powodów" 3. sezon - zwiastun

Pierwszy zwiastun 3. sezonu "Trzynastu powodów" prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

"Trzynaście powodów" 3. sezon - fabuła

Fabuła 3. sezonu "Trzynastu powodów" owiana była tajemnicą. Wielu twierdziło, że po domknięciu wątku Hannan Baker, serial Netfliksa nie ma już racji bytu. Wygląda jednak na to, że twórcy przygotowali dla nas sezon inny niż poprzednie. W 3. sezonie z dramatu dla nastolatków "Trzynaście powodów" przekształci się w coś pokroju młodzieżowego kryminału. Tajemnice i wzajemne urazy będą się mnożyć, aż w końcu wybuchną, gdy dojdzie do morderstwa. Podczas, gdy w 1. serii poszukiwaliśmy odpowiedzi na pytanie "Dlaczego Hannah Baker odebrała sobie życie?", teraz będziemy się głowić "Kto zabił Bryce'a Walkera?".

Foto: materiały prasowe Netflix Fot. Foto: materiały prasowe Netflix

Zobacz też: Wiemy czyje role zostaną rozbudowane w 3. sezonie "Trzynastu powodów"

"Trzynaście powodów" 3. sezon - premiera, obsada

Wszystkie odcinki 3. sezonu "Trzynastu powodów" pojawią się na platformie Netflix już 23 sierpnia 2019 roku. W rolach głównych powrócą Dylan Minnette jako Clay, Alisha Boe jako Jessica, Miles Heizer jako Alex, Brandon Flynn jako Justin, Ross Butler jako Zach, Devin Druid jako Tyler, Christian Navarro jako Tony, Timothy Granaderos jako Montgomery oraz Justin Prentice jako Bryce. Potwierdzono również, że Katherine Langford nie powróci w roli Hannah.

Zobacz też: 12 seriali telewizyjnych, które wzbudziły najwięcej kontrowersji. Wśród nich "13 powodów"

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.