Niech żyje rewolucja. Zwiastun 4. sezonu popularnego srialu „Opowieść podręcznej”

24.06.2020 17:09
Niech żyje rewolucja. Zwiastun 4. sezonu popularnego srialu „Opowieść podręcznej” Fot. . Shutterstock

„Opowieść podręcznej” to słynny serial Hulu, bazujący na powieści Margaret Atwood. Serial doczekał się już trzech serii, a za rok dostaniemy kolejną. Właśnie pojawił się świeży zwiastun 4. sezonu.

Serial „Opowieść podręcznej” cieszył się ogromną popularnością, zyskując nie tylko przychylność widzów, ale i krytyków. Szczególnie pierwszy sezon, bazujący bezpośrednio na materiale źródłowym, czyli powieści Margaret Atwood z 1985 roku, okazał się wielkim sukcesem. Tak wielkim zresztą, że platforma streamingowa Hulu, dla której powstał serial, zdecydowała się zamówić kolejne serie produkcji 

Obecnie jesteśmy już po trzech sezonach przygód June, granej przez Elisabeth Moss, a czwarty ma pojawić się w przyszłym roku, jak zapowiada wypuszczony właśnie pierwszy materiał promocyjny.

Przeczytaj także

„Opowieść podręcznej” – zwiastun 4. sezonu

„Opowieść podręcznej” – kiedy premiera?

Na razie nieznana jest dokładna data premiery 4. sezonu. Wiadomo jedynie, że nastąpi to w 2021 roku.

Przeczytaj także

Co ciekawe – autorka oryginału, Margaret Atwood wydała w zeszłym roku powieść „Testamenty”, rozgrywającą się w tym samym świecie, co „Opowieść podręcznej”. Prawa do „The Testaments” zostały kupione przez Hulu, więc w najbliższych latach zobaczymy też adaptację tej powieści kanadyjskiej autorki.

Czytaj także: Słynna powieść science-fiction stanie się serialem. Apple TV+ zaprezentowało zwiastun „Fundacji”.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.