A gdyby Arnold Schwarzenegger zagrał w "Wednesday"? Netflix stworzył świetną reklamę z aktorem

02.06.2023 16:31
Arnold Schwarzenegger Fot. materiały prasowe Netflix

Arnold jako postać w "Wednesday" i "Emily w Paryżu"? Tak absurdalnej reklamy jeszcze nie widzieliście.

Arnold Schwarzenegger chce być Netfliksem - i to dosłownie! W ramach promocji serialu powstał zabawny filmik wykorzystujący technologię deep fake. Dzięki temu Arnold pojawia się w różnych rolach m.in. kobiecych. Odwiedził świat "Wednesday", "The Ambrella Academy" czy serialu "Ty". Wyszło zabawnie i z przymrużeniem oka.

A gdyby Arnold Schwarzenegger zagrał w "Wednesday"? Netflix stworzył świetną reklamę z aktorem

Niedawno na Netfliksie pojawił się najnowszy serial z Arnoldem zatytułowany "Fubar". Odkrycie rodzinnej tajemnicy skłania agenta CIA będącego o krok od emerytury do powrotu w teren w celu wykonania ostatniego zadania. Ten komediowy serial akcji opowiada o uniwersalnych relacjach rodzinnych na tle międzynarodowych rozgrywek szpiegowskich.

Netflix postanowił stworzyć zabawny spot, w którym Schwarzenegger pojawia się w różnych rolach w popularnych produkcjach platformy. Tym samym widzimy go w świecie "Emily w Paryżu" czy "Ginny i Georgia". Wyszło naprawdę zabawnie:

Cieszy fakt, że Arnold nadal jest w świetnej formie i wystąpił w serialu, który przypadł do gustu wielu internautom. Showrunnerem i producentem wykonawczym serialu "Fubar" jest Nick Santora, natomiast w główną rolę wciela się Arnold Schwarzenegger, który pełni również funkcję producenta wykonawczego. Producentami wykonawczymi serialu „FUBAR” są również Adam Higgs, Scott Sullivan, Holly Dale i Bill Bost, a także David Ellison i Dana Goldberg ze studia Skydance.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.