Arnold Schwarzenegger sieje zamęt w pierwszym zwiastunie serialu "Fubar" od Netflixa [WIDEO]

21.04.2023 12:45
Arnold Schwarzenegger sieje zamęt w pierwszym zwiastunie serialu "Fubar" od Netflixa [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Amanda Matlovich/Netflix

Arnold is back, baby. W sieci pojawił się zwiastun jego debiutanckiego serialu telewizyjnego "Fubar", w którym były gubernator Kalifornii zagra emerytowanego agenta wywiadu.

Arnold Schwarzenegger w nowym serialu Netflixa

Gdy ojciec i córka dowiadują się o sobie nawzajem, że od lat potajemnie pracują jako agenci CIA, zdają sobie sprawę, że cała ich relacja jest oparta na kłamstwie i nie za wiele o sobie wiedzą. Wszystko się jednak zmienia, kiedy okoliczności zmuszają ich do współpracy.

Polecamy

Odkrycie rodzinnej tajemnicy skłania agenta CIA będącego o krok od emerytury do powrotu w teren w celu wykonania ostatniego zadania. Ten komediowy serial akcji opowiada o uniwersalnych relacjach rodzinnych na tle międzynarodowych rozgrywek szpiegowskich. 

Poniżej możecie zobaczyć naprawdę spoko wyglądający zwiastun produkcji "Fubar". Zresztą nie ukrywajmy - zawsze miło jest zobaczyć Arnolda na ekranie:

Polecamy

Na ekranie również pojawią się: Monica Barbaro, Milan Carter, Fortune Feimster, Travis Van Winkle, Jay Baruchel, Andy Buckley, Aparna Brielle, Barbara Eve Harris, Fabiana Udenio i Gabriel Luna.

Showrunnerem i producentem wykonawczym serialu jest Nick Santora, natomiast w główną rolę wciela się Arnold Schwarzenegger, który pełni również funkcję producenta wykonawczego. Producentami wykonawczymi serialu "FUBAR" są również Adam Higgs, Scott Sullivan, Holly Dale i Bill Bost, a także David Ellison i Dana Goldberg ze studia Skydance.

Premiera serialu "Fubar" została zaplanowana na 25 maja 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.