Billie Eilish cała zakrwawiona. Wokalistka zaczyna przygodę z aktorstwem

22.03.2023 14:27
Billie Eilish cała zakrwawiona. Wokalistka zaczyna przygodę z aktorstwem Fot. JAVIER TORRES/AFP/East News

Popularna wokalistka podzieliła się niedawno makabrycznymi zdjęciami na Instagramie, na których pozowała z zakrwawioną twarzą. Na szczęście szybko okazało się, że Elilish po prostu szykowała się do roli w serialu.

Billie Eilish zadebiutowała jako aktorka

Z tego powodu postanowiła zaprezentować na Instagramie zakulisowe zdjęcia z planu produkcji i te są dość makabryczne.

Polecamy

Pierwsze może przerażać, ponieważ twarz artystki jest pokryta krwią. Tak jak jednak wspomnieliśmy, nie chodzi tu o żaden poważny wypadek, tylko charakteryzację stworzoną na potrzeby serialu platformy Amazon Prime Video pod tytułem "Rój".

Chociaż artystka nie podpisała zdjęć, z kontekstu wiadomo, że pochodzą one z planu nowej produkcji "Rój" serwisu Prime Video. Eilish wcieliła się w niej w Eve - przywódczynię mrocznej sekty złożonej wyłącznie z kobiet. Poza sztuczną krwią rozsmarowaną na twarzy Eilish, widzimy też, że ma rozcięcie pod okiem.

Polecamy

I chociaż serial "Rój" to kompletnie fikcyjna historia, to sama postać grana przez Eilish została zainspirowana prawdziwą sektą - NXIVM, o której jakiś czas temu było bardzo głośno. Mowa o organizacji założonej przez Nancy Salzman i Keitha Raniere'a, która pozowała na zrzeszenie samorozwojowe, a w rzeczywistości żerowała na kobietach.

Produkcja będąca połączeniem komedii, dramatu, horroru i thrillera, została stworzona przez Donalda Glovera i Janine Nabers odpowiedzialnych za hit "Atlanta". Historia opowiada o Dre (Dominique Fishback), która wpada w szał morderstwa wywołany jej obsesją na punkcie gwiazdy pop Ni'Jah, przypominającej Beyonce. Kilka odcinków "Roju" jest już dostępnych na Amazon Prime Video.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.