Henry Cavill odwiedzi Polskę. Kiedy odbędzie się Wiedźmin Fest?

07.06.2023 14:00
Henry Cavill w roli Wiedźmina Fot. materiały prasowe Netfliksa

Tuż przed premierą nowych odcinków "Wiedźmina" odbędzie się specjalny event Wiedźmin Fest w Polsce. Jak można zdobyć bilety na event i kto pojawi się na specjalnym wydarzeniu?

29 czerwca 2023 zadebiutują nowe odcinki 3. sezonu "Wiedźmina" na Netfliksie. Z tej okazji serwis postanowił zorganizować specjalny event, na którym pojawi się obsada serialu. Wydarzenie odbędzie się w Łodzi i polscy widzowie mają możliwość wygrania biletów na ten event.

3. sezon "Wiedźmina" na Netflix: Henry Cavill odwiedzi Polskę

24 i 25 czerwca w Łodzi w EC1 odbędzie się Wiedźmin Fest. Na specjalnym evencie z okazji premiery serialu pojawi się m.in. serialowy Wiedźmin, czyli Henry Cavill. Oprócz aktora na scenie pojawi się Anya Chalotra, odtwórczyni roli Yennefer, Freya Allan, czyli serialowa Ciri oraz Jaskier - Joey Batey. Brzmi ciekawie, prawda? Oczywiście oprócz spotkań z gwiazdami fani produkcji będą mogli przedpremierowo obejrzeć nowe odcinki serialu oraz zapowiedziano jeszcze inne atrakcje, które na razie są tajemnicą.

Jak się dostać na Wiedźmin Fest? Okazuje się, że na event nie można kupić biletów. Netflix za to organizuje konkurs z wejściówkami - szczegóły znajdziemy na stronie probawiedzmina.pl. Aby wygrać bilety należy odpowiedzieć na pytanie dotyczące produkcji.

W streszczeniu 3. sezonu "Wiedźmina" możemy przeczytać, że władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu prześcigają się w próbach znalezienia Ciri, więc Geralt ukrywa ją w bezpiecznym miejscu. Wiedźmin zrobi wszystko, żeby obronić swoją na nowo połączoną przybraną rodzinę przed zagrożeniem. Yennefer, która odpowiada za magiczne szkolenie Ciri, prowadzi całą trójkę do Aretuzy, za której murami mogą bezpiecznie zgłębić niezwykłe zdolności dziewczyny. Na miejscu trafiają jednak w bagno spisków, zdrady i czarnej magii. Aby wyjść cało z tych opresji, będą musieli położyć na szali wszystko.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.