Nie żyje ojciec Jennifer Aniston, gwiazdor "Dni naszego życia". John Aniston miał 89 lat

15.11.2022 11:20
Nie żyje ojciec Jennifer Aniston, gwiazdor "Dni naszego życia". John Aniston miał 89 lat Fot. Walter McBride / MediaPunch/Associated Press/East News

W wieku 89 lat zmarł John Aniston, gwiazdor serialu "Dni naszego życia", a prywatnie ojciec aktorki Jennifer Aniston. Gwiazda "Przyjaciół" pożegnała go czule w mediach społecznościowych.

Nie żyje aktor John Aniston, ojciec Jennifer Aniston

Jak podaje Deadline, w wieku 89 lat zmarł aktor John Aniston. Przez wiele lat grał w serialu "Dni naszego życia", jednej z najpopularniejszych oper mydlanych w historii amerykańskiej telewizji. Prywatnie aktor był ojcem Jennifer Aniston, gwiazdy "Przyjaciół". Aktorka pożegnała swojego tatę w mediach społecznościowych.

Polecamy

Jennifer Aniston poinformowała na swoim profilu na Instagramie o śmierci ojca. Aktorka nie podała przyczyny śmierci ojca. John Aniston miał 89 lat.

Gwiazda "Przyjaciół" udostępniła wspólne fotografie i zdradziła, że jej ojciec zmarł 11 listopada 2022 roku. Z relacji aktorki wynika, że John Aniston zmarł w spokojnych okolicznościach:

Słodki tata, John Anthony Aniston. Byłeś jednym z najpiękniejszych ludzi, jakich poznałam. Jestem wdzięczna, że przeszedłeś do nieba w pokoju i bez bólu. Zawsze miałeś doskonałe wyczucie czasu. Teraz ta liczba będzie miała dla mnie jeszcze większe znaczenie.
Polecamy

John Aniston urodził się w 1933 roku na Krecie jako Janis Anitios Anastasakis. Jego rodzina przeprowadziła się jednak do Stanów Zjednoczonych, gdzie przyjął nowe nazwisko. Po studiach zaciągnął się do wojska, a po powrocie do życia cywilnego zajął się działalnością artystycznych.

Karierę aktora rozpoczął w 1962 roku, pojawiając się gościnnie w różnych serialach telewizyjnych, głównie w operach mydlanych, aż w końcu trafił do "Dni naszego życia". Grał w nim aż do swojej śmierci, a w 2022 roku otrzymał nagrodę Emmy za całokształt twórczości.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.