Nowy zwiastun "Wiedźmina" znowu rozczarował fanów: "Jeden wielki żart" [WIDEO]

09.06.2023 09:39
Henry Cavill jako Geralt w "Wiedźminie" Fot. materiały prasowe Netflix

W sieci pojawił się nowy trailer 3. sezonu "Wiedźmina" i w komentarzach pod nagraniem pojawiło się sporo negatywnych komentarzy fanów. Jednocześnie internauci żegnają Henry'ego Cavilla, który zrezygnował z roli.

Netflix opublikował zwiastun i nowe zdjęcia z 3. sezonu Wiedźmina, którego premiera odbędzie się już tego lata. Część 1., obejmująca odcinki 1-5, pojawi się w serwisie 29 czerwca, a część 2., czyli odcinki 6-8, 27 lipca 2023 roku. Pod trailerem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy niezadowolonych widzów, którzy kolejny raz wytykają Netfliksowi odejście od książek oraz słabe efekty specjalne. Jednocześnie internauci żegnają Henry'ego Cavilla, który po raz ostatni wcieli się w rolę Geralta.

Netflix pokazał nowy zwiastun 3. sezonu "Wiedźmina". Internauci znowu narzekają: "Jeden wielki żart" [WIDEO]

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. W nowych odcinkach Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy zwiastun "Wiedźmina":

Pod wideo pojawiło się sporo komentarzy niezadowolonych widzów w stylu "Państwu już podziękujemy":

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Henry Cavil będzie mieć taką minę przez cały sezon... przez to jak masakrują pióro Andrzeja i świat, które polubił.

3. sezon 'Wiedźmina" będzie oficjalnie ostatnim dla Henry'ego Cavilla, który zrezygnował z roli Geralta z Rivii. Prawdopodobnie aktor jako fan oryginalnych książek i gier nie do końca dogadywał się z twórcami serialu.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.