SkyShowtime z oficjalnym startem w Polsce! Co obejrzymy na łamach nowego serwisu streamingowego?

Kamil Kacperski
31.01.2023 15:09
SkyShowtime z oficjalnym startem w Polsce! Co obejrzymy na łamach nowego serwisu streamingowego? Fot. materiały prasowe/SkyShowtime

SkyShowtime oficjalnie w Polsce. Serwis potwierdził, kiedy rozpocznie działanie na terenie naszego kraju, a także podzielił się wyszczególnioną listą produkcji, które będziemy mogli obejrzeć premierowo na platformie.

SkyShowtime w Polsce! Co obejrzymy w nowym serwisie streamingowym?

Nowy europejski serwis streamingowy SkyShowtime od 14 lutego 2023 roku będzie dostępny w Polsce, a także Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech.

Polecamy

Widzowie na debiutujących rynkach będą mogli cieszyć się premierami kinowych hitów od Universal Pictures i Paramount Pictures, nowymi i dostępnymi wyłącznie w SkyShowtime serialami, produkcjami familijnymi i dla dzieci oraz bogatą ofertą kultowych filmów i seriali wyprodukowanych przez Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock - wszystko na jednej platformie streamingowej.

W SkyShowtime dostępne będą też oryginalne programy, dokumenty i inne treści lokalne, produkowane specjalnie na tę platformę. Firma ogłosiła niedawno pozyskanie 21 seriali oryginalnych od HBO Max w Europie, w tym nowych produkcji, które w 2023 roku zadebiutują jako SkyShowtime Originals.

SkyShowtime stanie się domem dla największych filmowych hitów wkrótce po ich premierze kinowej. Już od momentu startu serwisu widzowie będą mogli oglądać takie filmy, jak: Jurassic World Dominion, The Northman i Top Gun: Maverick, a także Ambulance, Downton Abbey: A New Era, Jerry and Marge Go Large, Ray Donovan: The Movie, Redeeming Love, The Bad Guys, czy The Hanging Sun.

Użytkownicy zyskają też dostęp do szerokiej oferty seriali. Będą to m.in. A Friend Of the Family, All The Sins, American Gigolo, Funny Woman, Law & Order, Let The Right One In, Mayor of Kingstown, Pitch Perfect: Bumper In Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, Souls, Super Pumped: The Battle For Uber, The Best Man: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King, Vampire Academy, a także Halo oraz świetne Yellowstone i jego spin-offy 1883 oraz 1923.

Polecamy

Wśród filmów i seriali, które w najbliższych miesiącach trafią na platformę SkyShowtime, znajdą się m.in. Belfast, nowy film Jordana Peele'a Nope, Minions: The Rise of Gru, horror Smile.

Subskrybenci z Europy Centralnej będą też mieli okazję zobaczyć dwa pierwsze seriale oryginalne SkyShowtime, które trafią do serwisu w 2023 roku - będzie to czeski The Winner i polska Warszawianka.

Serwis SkyShowtime będzie dostępny dla użytkowników bezpośrednio na stronie: www.skyshowtime.com oraz w aplikacji SkyShowtime na urządzenia Apple z systemami iOS i tvOS, na urządzenia z systemem Androidem, a także na Android TV, Google TV, telewizory LG. Miesięczny koszt abonamentu będzie zaś wynosił 24,99 zł. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.