Zaskakujący hit Netflixa. O czym jest bijący rekordy serial "Nocny Agent"?

29.03.2023 12:16
Zaskakujący hit Netflixa. O czym jest bijący rekordy serial "Nocny Agent"? Fot. materiały prasowe/Netflix

23 marca 2023 roku na Netflixie zadebiutował pierwszy sezon serialu "Nocny Agent", który całkiem niespodziewanie okazał się być ogromnym hitem. O czym opowiada produkcja?

Nocny agent jest ogromnym hitem dla Netflixa

Jak podaje Deadline, "Nocny agent" stał się najchętniej oglądaną produkcją anglojęzyczną na świecie w ostatnim tygodniu, wchodząc wysoko na listę najlepszych debiutów w historii platformy.

Polecamy

Serial autorstwa Shawna Ryana na bazie książki Matthew Quirka zadebiutowała 23 marca 2023 roku i ciągu pierwszych kilku dni była oglądana przez około 169 milionów godzin. Według samego Netflixa to trzeci najlepszy wynik w historii, jeśli chodzi o debiut oryginalnej produkcji serwisu. Serial pojawił się w zestawieniu Top 10 w aż 93 krajach.

"Nocny agent" to thriller akcji o złożonej fabule oparty na powieści Matthew Quirka. Opowiada historię niskiego rangą agenta FBI pełniącego dyżur w piwnicy Białego Domu przy telefonie, który nigdy nie dzwoni… aż pewnej nocy wreszcie się to staje, w wyniku czego wpada w wir śmiertelnie niebezpiecznego spisku prowadzącego do samego Gabinetu Owalnego.

Polecamy

W rolach głównych w produkcji występują: Gabriel Basso, Luciane Buchanan, Fola Evans-Akingbola, Sarah Desjardins, Eve Harlow, Phoenix Raei, Enrique Murciano, D. B. Woodside i Hong Chau.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "Nocnego agenta":

Nie nazwiemy "Nocnego agenta" wielkim hitem wśród krytyków - serial zanotował wynik 69% świeżości na Rotten Tomatoes. Nieco lepiej jest natomiast w przypadku widzów, bo aż 82% osób oceniło produkcję pozytywnie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.