29. Finał WOŚP w Warszawie. Znamy pierwszych rockowych wykonawców, którzy pojawią się na imprezie

10.11.2020 12:16
WOŚP|undefined Fot. Mateusz Jagielski/East News

29. Finał WOŚP w Warszawie. Poznaliśmy pierwsze muzyczne gwiazdy, które pojawią się na imprezie. Kto zagra?

29. Finał WOŚP, dedykowany zbiórce funduszy na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy, odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia, czyli 10 stycznia 2021 roku. Kto wystąpi podczas koncertu w Warszawie?

29. Finał WOŚP w Warszawie. Gdzie się odbędzie?

W związku z panującymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa organizatorzy tej największej publicznej zbiórki w Europie zdecydowali się na przeniesienie koncertów, które towarzyszą warszawskiemu Finałowi WOŚP, do studia. W tym roku występy potrwają dwa dni - muzyka będzie królowała w Warszawie w sobotę i niedzielę.

29. Finał WOŚP w Warszawie. Kto zagra?

Pierwszymi gwiazdami 29. Finału WOŚP w Warszawie ogłoszonymi przez organizatorów będzie Zenek Kupatasa, grupa Organek oraz Piotr Bukartyk. Oznacza to, że jak zwykle na scenie WOŚP nie zabraknie humoru, energii i rocka.

Przeczytaj także

Transmisję ze studia będzie można oglądać w internecie i na antenie stacji TVN.

Na Finał WOŚP, oprócz jednodniowej zbiórki publicznej oraz zbiórek internetowych, składają się najróżniejsze wydarzenia, koncerty oraz inicjatywy podejmowane poprzez lokalne Sztaby. Dotychczas zarejestrowało się 830 Sztabów z Polski i ze świata. Rejestracja Sztabów potrwa jeszcze do 16 listopada 2020 roku.

 

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.