Oto kolejna gwiazda, która zagra na 29. Pol'and'Rock Festival

19.12.2022 09:22
Pol'and'Rock Festival Fot. Piotr Zagiell/East News

Sprawdźcie, kto dołączył do line-upu Pol'and'Rock Festival.

29. edycja Pol'and'Rock Festival zbliża się wielkimi krokami. Jurek Owsiak zdradził, kogo zobaczymy już w przyszłym roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Przypomnijmy, że wcześniej ogłoszoną gwiazdą był zespół Biohazard. 

Polecamy

29. Pol'and'Rock Festival: Ogłoszono kolejną gwiazdę imprezy

Czas na prawdziwą petardę. Na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, który odbędzie się na byłym lotnisku Czaplinek-Broczyno, wystąpią Spin Doctors. 

Kończąc prace nad ich siódmym albumem, Spin Doctors ruszają z Nowego Jorku w świat na kolejną trasę koncertową, by jak zawsze - od ponad 30 lat - podbić serca fanów swoją nieprzewidywalnością i kolejnymi hitami. Ich muzyczna twórczość skutecznie wymyka się rockowym konwenansom, co świetnie ilustrują ich flagowe numery ,,Two Princes" czy ,,Little Miss Can't Be Wrong".

29. Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno. Czaplinek znajduje się w województwie zachodniopomorskim, niedaleko jezior Drawsko i Czaplino, ok. 125km od Szczecina. 

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.