Poznaliśmy kolejne gwiazdy 31. Finału WOŚP. Kto zagra w Warszawie?

06.12.2022 11:42
Jurek Owsiak na WOŚP Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Sprawdźcie, kogo zobaczymy już 29 stycznia 2023 na finale WOŚP w Warszawie.

W poniedziałkowej audycji "Zaraz Będzie Ciemno" w Antyradiu, Jurek Owsiak ogłosił kolejne zespoły, które zagrają 29 stycznia 2023 roku na Placu Bankowym w Warszawie. Kto dołączył do line-upu imprezy?

Polecamy

31. Finał WOŚP: Kolejne gwiazdy dołączyły do line-upu

Do line-upu 31. Finału WOŚP dołączyli Blenders, Kashell, Żurkowski i Dziwna Wiosna.

Początek grupy Blenders to 1991 rok. Debiut koncertowy kapeli nastąpił zaledwie w dwa miesiące od utworzenia składu i miał miejsce na jednym z bardziej kultowych wydarzeń artystycznych — na scenie festiwalu Yach Film. Muzyka zespołu Blenders cechuje się łączeniem gatunków z pogranicza funku, rocka, rapcore i disco. Wszystko to okraszone satyrycznymi tekstami składa się na idealną mieszankę skocznej, pozytywnej energii i dobrego humoru.

Zespół Dziwna Wiosna założony w 2020 roku zdobył serca publiczności wydaną w 2021 roku „self-titled” płytą ''Dziwna Wiosna". Trio sprawnie lawiruje między brudnymi odmianami rock’n’rolla – grungem, hard rockiem i alternative. Na Najpiękniejszym Festiwalu Świata w 2022 roku Dziwna Wiosna zaprezentowała się na Małej Scenie i porwała publikę do tańca.

Polecamy

Żurkowski to grupa założona w 2016 roku przez Łukasza Żurkowskiego — wokalistę, gitarzystę, autora tekstów oraz kompozytora. Muzycznie oscyluje wokół alternatywnego rocka z silnym wsparciem brzmień elektronicznych.  Debiutancki album pt. "Włóczęga" ukazał się 30 listopada 2019 roku. Producentem płyty był Paweł Cieślak znany ze współpracy z wieloma artystami - (COMA, Little White Lies, Ralph Kamiński, ZABROCKI).

Kashell gra mocno, bezkompromisowo, ale też przebojowo. Kashell to zespół stworzony przez Marcina (AbradAba) Martena oraz muzyków zespołu Coma: Dominika (Witosa) Witczaka, Marcina (Kobeza) Kobzę, Rafała (Matusza) Matuszaka i Adama (Von Marszala) Marszałkowskiego.

Organizatorzy wcześniej ogłosili występy grup Pull The Wire, Sztywny Pal Azji, Spięty i Kirszenbaum.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.