Castle Party 2022: gotyckie stylizacje uczestników [ZDJĘCIA]
15.07.2022 17:35
Castle Party 2022: gotyckie stylizacje uczestników [ZDJĘCIA]
  • 19 Zobacz zdjęcia
Castle Party 2022: gotyckie stylizacje uczestników [ZDJĘCIA]
15.07.2022 17:35

W trakcie Castle Party co roku stroje gothów przybywających na festiwal intrygują w równym stopniu co koncerty artystów. Jak wypadły gotyckie stylizacje na tegorocznym festiwalu?

Castle Party to jeden z największych w Europie festiwali muzyki dedykowanych fanom gotyckiego rocka. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 1994 roku, a w imprezie wzięło udział około 300 osób. Obecnie jest największy tego typu festiwal w tej części Europy, na który przyjeżdżają fani z całego świata.

Castle Party 2022: gotyckie stylizacje uczestników

Fani mrocznego elektro, industrialu, neo-folku, gotyckiego rocka i metalu podczas Castle Party 2022 jak zwykle popisali się kreatywnością, szykując swoje wymyślne stroje i makijaże.

Polecamy

W tym roku jak zwykle przeważały stroje inspirowane epoką wiktoriańską: ciężkie suknie, gorsety, rękawiczki, kapelusze i tiulowe dodatki u kobiet oraz długie płaszcze, eleganckie kamizelki, wysokie cylindry i obowiązkowe ciemne gogle u panów. W niektórych przypadkach dodatkowo upstrzone futurystycznymi dodatkami, przywodzącymi na myśl styl techno.

Podczas tegorocznego Castle Party zagrali między innymi Me and That Man, Blutengel, She Past Away, Nitzer Ebb czy Lacuna Coil.

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.