Decapitated na trzech plenerowych koncertach. Gdzie zagrają? [DATY, MIEJSCA, BILETY]

10.05.2021 14:37
Decapitated Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Decapitated wystąpi na trzech koncertach w ramach cyklu  Lato w Plenerze. Koniecznie sprawdźcie szczegóły!

Z nadejściem lata polskie miasta wybudzą się z koncertowego marazmu i ponownie będziemy mieli okazję spotkać się pod sceną! 8 miast, najciekawsi przedstawiciele rozmaitych gatunków, a to wszystko w długie, gorące wieczory.

Lato w Plenerze 2021

Nie zdradzono jeszcze wszystkich gwiazd tegorocznego cyklu, ale już teraz trzeba przyznać, że zapowiada się bardzo interesująco. Latem tego roku będziemy świadkami wielu świetnych koncertów. Podczas imprezy wystąpią między innymi: Decapitated, Lady Pank, Me and That Man, Kat and Roman Kostrzewski, Vader, Król, Illusion, Waglewski Fisz Emade, Tides From Nebula, Paluch, Myslovitz, Kękę, Żabson czy Gruzja. Jesteśmy bardzo ciekawi, czym jeszcze zaskoczą nas organizatorzy.

Polecamy

Decapitated na trzech koncertach Lato w Plenerze

Jeden z najbardziej znanych polskich zespołów metalowych na świecie, Decapitated zagra na trzech koncertach w ramach festiwalu Lato w Plenerze.  Grupa gra techniczny death metal. Zespół powstał w Krośnie na Podkarpaciu w 1996 roku. Decapitated wydał 7 albumów studyjnych, z których ostatni to "Anticult" z 2017 roku. W Polsce krążek zadebiutował na czwartym miejscu oficjalnej listy sprzedaży OLiS. Płyta radziła sobie świetnie również za Oceanem. Na amerykańskim Billboardzie album znalazł się na 2 pozycji na liście Top New Artist Albums/Heatseekers.

Z naciskiem na pomysłowe pisanie utworów i umiejętności techniczne, Decapitated zdobył szacunek swoich muzycznych rówieśników i zyskał oddaną rzeszę fanów. Vogg, muzyczny mózg zespołu, tworzy muzykę,  która często zawiera porywające tempa, miażdżące riffy i niezapomniane gitarowe solówki – z których wszystkie usłyszeć na ostatnim wydaniu "Anticult".

Decapitated na trzech koncertach: daty, miejsca, bilety

  • Lato w Plenerze - Plener P23, Katowice Piątek, 27 sierpnia 2021 o 19:00
  • Lato w Plenerze - Rejs, Warszawa Sobota, 28 sierpnia 2021 o 19:00
  • Lato w Plenerze -  Nowa Rezydencja, Kraków Niedziela, 29 sierpnia 2021 o 19:00

Bilety dostępne na stronie organizatora Winiary Bookings

Zobacz również: Kult ogłosił koncert w Krakowie. Ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenie [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.