Foo Fighters w Krakowie [GALERIA]

Magda Słomka
10.11.2015 08:37
Foo Fighters w Krakowie [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Dave Grohl z ekipą zagrali koncert 9 listopada 2015 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Zobaczcie zdjęcia z występu!

Zespołowi Foo Fighters nie śpieszno było do naszego kraju... Muzycy pierwszy i ostatni koncert w Polsce zagrali w Sopocie w 1996 roku, o czym Dave Grohl niejednokrotnie wspominał krzycząc z krakowskiej sceny.

Wokalista już w grudniu 2014 roku zdradził, że kapela w końcu nas odwiedzi – zespół dotrzymał słowa i zrekompensował fanom tęsknotę. Zobaczcie, jak Foo Fighters i publiczność bawiła się w trakcie długo oczekiwanego wydarzenia!

Wokalista podkreślał, że chce wynagrodzić publiczności 19 lat rozłąki. W setliście, która składała się z 20 utworów nie zabrakło więc numerów pochodzących z krążka „Sonic Highways”, jak i starszych albumów.

Setlista:

 1. Everlong
 2. Monkey Wrench
 3. Learn to Fly
 4. Something From Nothing
 5. The Pretender
 6. Big Me
 7. Congregation
 8. Walk
 9. Cold Day in the Sun
 10. My Hero
 11. Breakout
 12. Arlandria
 13. White Limo
 14. Skin and Bones
 15. All My Life
 16. Times Like These
 17. These Days
 18. This Is a Call
 19. In the Flesh?
 20. Best of You

Fani przyszykowali niespodzianki dla Foo Fighters i udało się! Tauron Arenę opanowały białe i czerwone kartki tworzące flagę, które później zamieniły się w chmurę samolotów szybujących w trakcie utworu „Learn To Fly”. Nie zabrakło także robiącej wrażenie świetlistej scenerii – publiczność zgodnie zaświeciła latarkami podczas „Big Me”.

Dla tych, którym ciągle mało i pragną zobaczyć Foo Fighters na żywo ponownie oraz dla osób, które nie mogły pojawić się w Krakowie jest nadzieja... Dave Grohl obiecał, że na kolejny występ kapeli nie będziemy musieli czekać kolejnych 19 lat.

Byliście na koncercie w krakowskiej Tauron Arenie?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.